Realm Royale

MMOFPS
Takip Et
9.3

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Realm Royale Xbox One’da Kapalı Betaya Çıktı!

Realm Royale'in kapalı betası başladı.

5 Haziran’da Steam’de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Realm Royale, aynı zamanda konsollar için de duyurulmuştu.

blank

Bilgisayar platformunda orta dereceli bir kitleye hitap eden Realm Royale, günümüzün en çok oynanan modu olan hayatta kalma modu ile karşımıza çıktı. Bilgisayar platformunda erken erişim oyunu olarak yayınlanan yapım, ücretsiz olarak karşımıza çıkmıştı. Konsollar için de tamamen ücretsiz olacak olan yapım dün geceden itibaren Xbox One’da kapalı beta olarak oynanıyor. Sadece kayıtlı oyuncular için kapılarını açan yapım, şuan kayıtları almaya da devam ediyor.

Dileyen Xbox One oyuncuları buradan Realm Royale’in kapalı betasına kayıt yaptırabilirler. Oyuncular kapalı beta için kayıt yaptırdıktan sonra eposta hesaplarına gelen 25 haneli kodu Realm Royale’e girerek kapalı betaya dahil olabilecekler. 100 farklı oyuncunun ortak bir haritada mücadele ettiği yapımda oyuncular daha iyi grafik açılarına sahip olacak. Kapalı beta sürecinde oyuncuları sınırlı bir içerik bekleyecek. Ayrıca çeşitli hatalarda betada yer alacak. Oyunculardan gelen geri bildirimler üzerine geliştirici ekip, hataları ortadan kaldıracak ve daha iyi bir oynanış atmosferi sunacak.

Dileyen oyuncular PlayStation 4 platformu için de kapalı betaya kayıt yaptırıp oyuna dahil olabilirler.

https://youtu.be/ggoTsG1MTGg

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol