Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Ready Or Not Mart 2022 Güncellemesi Yayınlandı

Ready Or Not'ın Mart 2022 güncellemesinin en önemli yeniliği el bombası fırlatıcıları oldu.

Void Interactive, Ready Or Not için oyuncular için çeşitli yaşam kalitesi düzeltmeleri ve yeni araçlar içeren üçüncü güncelleme yayınladı. Ready Or Not için en son güncelleme notları temel olarak düzeltmeleri detaylandırırken, birkaç ilginç ekleme de oyuncuların oyun içinde karşılaştıkları tehlikeli durumlara nasıl yaklaştıklarına dair yenilikler sunacak.

Ready Or Not, toplumun genişleyen tabakalaşması nedeniyle kaos tarafından tüketilen çağdaş Amerika Birleşik Devletleri’ni konu alan SWAT 4‘ün manevi devamı diyebileceğimiz bir yapım. Oyunda, hızlı ve profesyonel olarak koordine edilmiş ve mükemmel planlanmış eylemler gerektiren özel görevler için eğitilmiş ünlü SWAT üyesi rolünü üstleniyoruz.

Ready Or Not Mart 2022 Güncelleme Notları

Ready Or Not
Ready or Not gerçekçiliğe odaklanan acımasız bir oyun.

İlk olarak, oyuncular artık kelepçeli yapay zeka karakterleri taşıyabilecek. Bu durum, bir şüpheli kapıyı engelliyorsa ve onu yoldan çekmek bir oyuncuyu tehlikeye atıyorsa son derece yararlı bir yetenek olacak ancak siviller ve şüpheliler artık belirli seviyelerde ve senaryolarda bomba yelekleri giyebilecek ve bu da zaten ölümcül olan oyuna yeni bir tehdit eklemiş olacak.

Oyuncuların odaları uzaktan güvenli bir şekilde temizlemelerini sağlamak için iki yeni el bombası fırlatıcı eklendi. M32A1 yalnızca flaş patlaması mermileriyle yüklenebilirken, M320 flaş patlamaları ise iğneler ve gaz bombaları fırlatabilecek. Ayrıca oyunun birkaç haritası da iyileştirmeler aldı:

  • Hotel, daha önce kullanılmayan ambiyanslar eklenerek, ses bölümünde büyük ölçüde değiştirildi. Müzik artık Otel oyuncularının hangi bölgelerinde olduğuyla daha yakından bağlantılı olacak ve otoparkta trafik sesleri çalacak.
  • Home haritası da yeni alanlarla genişletildi; Artık bir tavan arasının yanı sıra temizlenmesi gereken eksiksiz bir meth laboratuvarı eklendi. Evde fümigasyon çadırının kapladığı yeni odalar da göreceksiniz.
  • Car Dealership, Gas Station ve Port, oyuncuların doğru ambiyansı deneyimlemelerini sağlamak için seslerinde ince ayarlar aldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.