Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rayman Raving Rabbids PC’de Ücretsiz Oldu! (Kaçırmayın)

Rayman Raving Rabbids'in PC sürümü şu anda ücretsiz. Sınırlı süreli fırsatı sakın kaçırmayın.

Rayman Raving Rabbids, Ubisoft Connect aracılığıyla ücretsiz oldu. Normalde fiyatı Ubisoft’un mağazasında 59 TL olan oyun, 23 Ocak’a kadar ücretsiz oldu ancak oyunu bir kez kütüphanenize eklediğinizde, sonsuza kadar sizin olacak.

İlk olarak 2006’da piyasaya sürülen oyun, başlangıçta Rayman serisinde düşman olarak yer alan Rabbids’i ilk gördüğümüz yapımdı. Oyun, Ubisoft’un 1 Şubat’a kadar sürecek Yeni Ay İndirimi kapsamında ücretsiz oldu. Bu arada, bir diğer ücretsiz oyun olan Epistory – Typing Chronicles‘ı 26 Ocak’a kadar Epic Games Store’dan alabileceğinizi de tekrardan hatırlatalım.

Rayman Raving Rabbids Ücretsiz Oldu

Rayman Raving Rabbids PC'de Ücretsiz Oldu! (Kaçırmayın)

Fiyatı 59 TL olan Rayman Raving Rabbids’i Ubisoft Connet‘ten talep edebilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa üye olduktan sonra siteye giriş yaparak oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Daha sonra, Ubisoft Connect uygulamasını indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

Ubisoft’ta İşler Yolunda Değil

Rayman Raving Rabbids PC'de Ücretsiz Oldu! (Kaçırmayın)

Ubisoft geçtiğimiz hafta Skull and Bones’u ertelediğini ve duyurulmamış üç oyunu iptal ettiğini açıklamıştı. Ayrıca, Mario + Rabbids: Sparks of Hope ve Just Dance 2023 gibi oyunların beklentileri karşılayamadığı tatil sezonunda beklenenden daha zayıf yazılım satışlarının ardından en büyük markalarına ve canlı hizmetlerine odaklanmayı güçlendirmeyi planladığını da belirtti.

Skull and Bones artık Ubisoft’un Nisan’dan Mart 2024’e kadar sürecek olan bir sonraki mali yılında “erken” gelecek. Bu dönemde şirket ayrıca Assassin’s Creed Mirage, Avatar: Frontiers of Pandora ve diğerlerini de piyasaya sürecek.Yayıncıdan yakında çıkacak ücretsiz oyunlar arasında PC ve konsol oyunu The Division Heartland ile mobil oyunlar The Division Resurgence ve Assassin’s Creed: Codename Jade gibi yapımlar mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.