Raven’dan Özür: Adler Görünümü, Tüm Warzone Oyuncularına Ücretsiz Oldu

Raven Software, Hunt for Adler etkinliğinde yaşanan sorunlardan sonra tüm Call of Duty Warzone oyuncularına Tortured & Rescued Adler görünümünü ücretsiz olarak verdi.

Call of Duty Warzone 3. sezon ve Verdansk 84 haritasının yayınlanmasıyla birlikte canlı yayınlanan The Hunt for Adler etkinliği, bir dizi görevin tamamlanmasının ardından oyuncuları Tortured & Rescued Adler görünümü ile ödüllendirdi.

Fakat etkinlik, oyuncuların haritanın dışından gelen atışlarla ölmesi dahil bir dizi sorunla karşılaştı. Raven Software, problemi çözen bir yama yayınladı, ancak düzeltme The Hunt for Adler etkinliğinin sona ermesinden yalnızca bir gün önce geldi.

warzone adler

Hatasının farkında olan stüdyo, oyuncuların gönlünü almak için Tortured & Rescued Adler görünümünü herkese ücretsiz olarak verdi. Görünüme sahip olmak için, Warzone’da oturum açın, operatörler menüsü sekmesine gidin. Adler’ı özelleştirdiğinizde görünüm seçeneğini göreceksiniz. Tortured & Rescued Adler görünümü, Treyarch’ın Call of Duty Black Ops Cold War’u için de geçerli.

Konuya ilişkin resmi Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Raven, “Hunt for Adler etkinliğine sınırlı süreli katıldıkları ve son birkaç gün içinde yaşanan sorunlar sebebiyle sabır gösterdikleri için herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol