Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ralph Lauren Kıyafetleri Fortnite’ta!

Yeni Ralph Lauren Fortnite kıyafetleri çok yakında oyunun mağazasına eklenecek. Ayrıca 4 Kasım'dan itibaren Sıfır İnşa modunda 'Polo Stadium Cup'ı isimli bir turnuva düzenlenecek.

Tasarımcı Ralph Lauren ve Epic Games arasındaki ortaklık, Fortnite Polo Stadyum Koleksiyonu‘nun yanı sıra fiziksel bir kapsül koleksiyonu ve 4 Kasım’da başlayacak sıfır inşa turnuvası ile gerçekleşecek.

Kıyafetlerin tümü 6 Kasım 2022 Pazar günü TSİ 03.00’te Fortnite içerik mağazasına eklenecek, Ralph Lauren’in koyu kırmızı Polo renk şemasına sahip ve Polo Dehası ve Stadyum Kahramanı ’92 olmak üzere iki farklı modelle gelecek. Her iki kıyafet de, Ralph Lauren markalı bir polo estetiği ile tasarlanmış bir kazma da dahil olmak üzere eksiksiz bir uyumlu aksesuar setine sahip olacak.

Fortnite Ralph Lauren Kıyafetleri

Ralph Lauren

Yeni kıyafetlerin ve aksesuarların kilidini bir gün erken açma şansı için 4 Kasım’da başlayacak Polo Stadium Cup sıfır inşa turnuvasına katılabilirsiniz. Fiziksel kıyafetleri merak ediyorsanız, 2 Kasım’da piyasaya sürülecek olan kapsül koleksiyonu için Ralph Lauren’in resmi sitesine gidebilirsiniz. Stadyum Kahramanı ’92 ile kazansanız da kaybetseniz de büyük işlere imza atacaksınız. Kıyafetin alternatif tarzlarıyla asla ikincilikle yetinmeyin:

 • Yarışa Hazır Varsayılan Tarzı
 • Klasik Kırmızı, Beyaz ve Mavi Tarzı
 • Sıcak renkleri ve çok katlı Klasik Pardösü Tarzı
 • Çok katlı ve çok renkli KBM Pardösü Tarzı

Stadyum Kahramanı ’92 ile uyumlu bu aksesuarları diğer kıyafetlerle de kullanabilirsiniz:

 • Arkasını sağlama almak isteyenler için Yarışçı Kalkanı sırt süsü (Varsayılan tarzına ek olarak Kırmızı, Beyaz ve Mavi tarzı da mevcut)
 • Lüks vuruşlar yapan Stadyum Sopası kazması
 • Modayı arşa yükseltmek için Stadyumgezer planörü

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.