Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Siege’in Yeni Rekabetçi Haritası Duyuruldu

Yeni rekabet haritasında Ubisoft, hayranların daha önce "bir etkinliğin parçası olduğu" için oynadığını söyledi.

Ubisoft, Year 7 Season 2 (Y7S2) Rainbow Six Siege yol haritası için bir güncelleme paylaştı ve daha önce duyurulan bazı içeriklerde bir erteleme olduğunu duyururken rekabetçi oyuncular için yeni bir haritanın müjdesini verdi.

Dün yayınlanan bir blogda Ubisoft, Y7S3 için planlanan yeni bir haritanın Y7S4’e ertelenmesine rağmen, hayranların Y7S3’te hala yeni bir rekabetçi harita bekleyebileceğini açıkladı. Henüz herhangi bir ayrıntı paylaşamayacağını söyleyen şirket, haritanın bir etkinliğin parçası olduğu için daha önce oynamış olabileceğinizi belirtti.

Rainbow Six Siege Dereceli 2.0 Ertelendi

Rainbow Six Siege

Yeni rekabet haritasının yanı sıra, Ubisoft’un son duyurusu daha çok ertelenen özelliklere değindi. Şirket, “Bazen, canlı bir oyun üzerinde çalışmanın gerçekliği, beklediğiniz kalite standartlarını karşılamalarını sağlamak için özelliklerin ertelenmesi gerektiği anlamına gelir. Bu, o vakalardan biri, bu yüzden biraz ertelemek zorunda kaldık” ifadelerini kullandı.

Sonuç olarak, Y7S3’te piyasaya sürülmesi amaçlanan Dereceli 2.0 ve itibar sisteminin belirli unsurları, Y7S4’e ertelendi. Son güncelleme ile oyuna dost ateşi engelleme sistemi de eklenmişti. Takım arkadaşlarına tekrar tekrar ateş edenler, sonunda RFF ile karşılaşacaklar ve bu gerçekleştiğinde, takım arkadaşlarına verilen herhangi bir hasar oyuncuya geri yansıtılacak.

Şu anda, Rainbow Six Siege ARFF cezasının ne kadar süreceği veya süresinin değişip değişmeyeceği konusunda bir bilgi yok ancak bunun, takım arkadaşlarının müttefiklerine ateş açmasını engelleyeceğini umuyoruz. Ubisoft’un bu yaptırımla hassas bir denge kurup kurmayacağı da henüz belirsiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.