Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Siege Yeni Sezonu Saatler Kala Ertelendi!

Rainbow Six Siege için yeni sezon ne yazık ki ertelendi. Yayınlanmasına saatler kala ertelenen sezon güncellemesi hayal kırıklığı yarattı.

Rekabetçi ekip tabanlı nişancı aksiyon oyunu Rainbow Six Siege için yeni bir sezon güncellemesi gelmeye hazırlanıyor. Ancak ekip, Operation Deep Freeze güncellemesinin daha fazla test için resmi olarak ertelendiğini duyurdu. Yayınlanan gönderide 4.sezon için yeni bir çıkış tarihi veya aralığı açıklanmadı. Ayrıca bu güncellemeyle neler ekleneceği konusunda şu anda bir bilgi yok.

Geldiğimiz noktada Rainbow Six Siege e-spor sahnesinde hala güçlü bir varlığa sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bununla beraber sık sık yapılan güncellemeler sıradan oyuncuların bile ilgisini korumada büyük rol oynuyor. Çıkışından bu kadar uzun süre sonra bile hala oynanmaya devam eden bu yapım zorlu bir süreç yaşıyor. Bunun bir kanıtı olarak da Operation Deep Freeze’in ertelenmesi diyebiliriz. Bu durum elbette oyuncular için hayal kırıklığı yaratıyor.

Rainbow Six Siege İçin Hayal Kırıklığı

Yeni sezonun ertelenmesiyle beraber ne yazık ki oyuncular ve hayranlar muhtemelen bir süre daha beklemek durumunda. Bugünkü güncelleme çok belirsiz olduğu için yeni güncelleme ciddi birkaç sorunla karşılaşmış gibi görünüyor. Yeni sezonla beraber dondurucu bir bileşen yayan fırlatılabilir bir nesne yer alıyor. Bu eşya en azından beklemeye değebilecek ilginç bir konsepti bünyesinde barındırıyor.

msedge osGlwJcjh9 1568x803 1

Yayınlanmasına birkaç saat kala ertelenmeye maruz kalan yeni sezon Deep Freeze‘in test sunucusu bir dizi sorunla karşı karşıya kaldı. Siege’in en yeni haritası olan Lair bugün yayınlanmış olsaydı oyunun kurallarını bozabilecek çok sayıda hatayı oyunculara sunacaktı. Diğer taraftan oyuna dahil olan en yeni operatör Tubarão da ilginç bir şekilde çeşitli hatalara sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.