Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Siege Yeni Sezon Detayları Açıklandı

Rainbow Six Siege'in yeni sezon duyurusunda; gelecek yeni operatör, projektör sistemi ,yeni harita ve teçhizatlar yer alıyor. Sezon 7 Haziran'da başlıyor.

Ubisoft, Rainbow Six Siege‘in yeni sezonunu resmi olarak duyurdu. 7 Haziran‘da oyuna gelecek olan yeni içerik grubu, Vector Glare Operasyonu adı ile yer alacak ve yeni Belçika Operatörü Sens, yeni bir takım ölüm maçı haritası ve güncellenmiş itibar sistemi yeni sezonla birlikte gelecek. Sens operatörü bir Attacker olarak yer alacak.

Ayrıca karakterin R.O.U. adında kullandığı aygıtı, bir süre sonra kendi kendini imha eden ve projektörleri geride bırakmak için düz bir çizgide hareket eden bir tekerlek sistemine sahip olacak. Bu projektörler görüş hattını engelleyecek ve Defendersların Sens ve müttefiklerini kolayca ortadan kaldırmasını zorlaştıracak.

Rainbow Six Siege’e Eklenecek Yeni Operatör: Sens

Rainbow Six Siege

Sens ayrıca, birincil olarak POF-9 veya 417’yi ve ikincil olarak SDP 9MM veya GONNE-6’yı oyuna ekleyecek ve oldukça yüksek bir sağlığa sahip olacak. Sens’in teçhizatı, silahlarından herhangi birini yanında getirebilmesi ve tüm olasılıklara karşı hazırlıklı olması onu tek kişilik bir orduya dönüştürecek. Vector Glare Operasyonu, Close Quarter adlı takım ölüm maçı haritasını ekleyecek. Bu, Yunanistan merkezli ve savunma düzenekleri üzerinden harekete odaklanan bir harita olacak.
Bunun da ötesinde, itibar sisteminin yukarıda bahsedilen ilk aşaması Rainbow Six Siege içinde suç işleyenleri ve iyi davranış sergileyenleri cezalandırmak ve ödüllendirmek için daha iyi yollar getirecek. Son olarak, bu sezonda gelecekte Hibana ve Echo için mevcut olacak iki Yakuza crossover kaplamasının tanıtılacağı belirtildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.