Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Siege Ve For Honor Yakında Çapraz Olarak Oynanabilecek!

Rainbow Six Siege ve For Honor PlayStation 4 ve PC platformunda çapraz olarak oynanabilecek.

2019 model oyunlarını Epic Store üzerinde yayınlama kararı alan Ubisoft başarılı satış rakamları ile kasasını parayla doldurmayı başardı. Yayıncının iki ünlü oyunu olan Rainbow Six Siege’e ve For Honor’a da çapraz oynama özelliğinin geleceği ortaya çıktı.

Rainbow Six Siege Ve For Honor Yakında Çapraz Olarak Oynanabilecek 2

50 milyondan fazla oyuncuya sahip olan Rainbow Six Siege ve 2 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştiren For Honor yeni bilgiler ile gündeme bomba gibi düştü. Günümüzde birçok oyunda yer alan çapraz oynama özelliği Ubisoft oyunlarına da gelmeye hazırlanıyor.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Ubisoft imzalı fps oyunu Rainbow Six Siege ve aksiyon oyunu For Honor’a yeni gelecek olan güncelleme ile çapraz oynama desteği sunulacakmış. Habere göre CEO Yves Guillemot yaptığı açıklama da çapraz oynanış desteğinin ‘yolda’ olduğunu ve yakında oyunculara sunulacağını belirtmiş.

PvP oyunlarına çapraz destek sunulacağı bilgisini veren Guillemot, oyunların isimlerini açıklamasa da iki farklı oyuna çapraz oynanışın geleceği bilgisini verdi. Gelecek olan özellikler ile PlayStation 4 ve PC oyuncuları birbirleri ile oyun oynayabilecek ve eğlencenin tadını birlikte çıkarabilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.