Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
7.2

Kullanıcı

Rainbow Six Siege Lara Croft İçin Hazırlanıyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Ubisoft ve Square Enix, Rainbow Six Siege‘de Lara Croft görünümünü getirecekleri için çapraz tanıtım yapıyorlar. Tüm seri içindeki tartışmasız en popüler operatör olan Ash için elit bir kostüm olarak gelecek.

Ash, Rainbow Six Siege’deki en popüler operatörlerden biri. Popülerlik satıyor ve bu nedenle, üçüncü elit kostümü elde eden kadroda ilk kişi olması şaşırtıcı değil. Yeni gelecek olan kostüm Rainbow Six Siege evreninin dışından geleceği için Tomb Raider serisiyle bir geçit olacak. Ash yeni gelecek olan kostüm ile birlikte Lara Croft gibi görünecek.

Yapımcılar, Ash Lara Croft’un kıyafetini giyecek bile olsa onun kadar akrobatik olmayacağını söyledi. Aşağıdaki fragman Ash’in birkaç açıdan yeni görünümünü gösteriyor ve şımarık akrobattan daha gerçekçi olan daha kaslı özelliklerini gösteriyor. Bunu göz önünde bulundurarak, Ash’in gövde hit kutusu hiçbir şekilde büyütülmeyecek.

Şu anda kostüm için çıkış tarihi yok, ancak Ubisoft yol haritalarını açarken gerçekleşen açıklama, kostümün Void Edge Operasyonu’nun çıkarılmasından daha sonraki bir süreçte geleceğini söylemişti. Tabi bütün oyun severler bu habere sevinmediler bazıları bunun gereksiz olduğunu vurgularken, bazıları ise bu kostümün geleceği için heyecanlılar. Eh tabi ki herkesi memnun etmek kolay değil.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol