Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
7.5

Kullanıcı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Bütün Operatörleri Açan Yeni Bir Event Yayınladı

1 Aralık 2015 yılında çıkan, 50 milyona yaklaşan kullanıcısıyla Tom Clancy’s Rainbow Six Siege adından her zaman söz ettiren bir oyun oldu. Oyuna kozmetikler, silahlar, operatörler ve eventler gelmeye devam ediyor.

Daha önce sızdırılmış Stadyum haritası, gelecek ay Six Invitational 2020‘ye kadar önde gelen beş hafta boyunca sürecek olan yeni oyun içi etkinliğinde aktif olacak. Etkinlik ‘Road to Six Invitational Event’ adı ile kullanıcıların karşısına çıkıyor, bomba savunma modu etrafında merkezlenmiş ve unranked iken, sıralı maç kurallarına göre oynanacak.

Harita bir stadyumun içine inşa edilmiş cam duvarlı bir eğitim alanı ve harika görünüyor.

Oyuncular bu etkinlik sayesinde normal’de kapalı olan operatörlerde dahil tüm operatörlere erişebilecekler.

Bu etkinlikte her bir operatör SIM-SUIT denilen Rainbow Six Laboratuvar (R6-LABS) tarafından geliştirilmiş bir giysi giyiyor. Bu giysi içerisinde gelen hasarı gösteren bir parametreye sahip.

Ayrıca ücretsiz ve ücretli bir Battle Pass var, aşağıda ki trailer’da ganimetlerin bir kısmını görebilirsiniz. Rainbow Six Invitational, 14-16 Şubat tarihleri arasında Montreal’de gerçekleşecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol