Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
6.4

Kullanıcı

Rainbow Six Siege Apocalypse Etkinliği Oyuna Yeni Mod Ekledi

Ubisoft, yeniden tasarlanan Outback haritasında yer alan yeni bir oyun modunu ortaya çıkaran Apocalypse adlı sınırlı süreli yeni Rainbow Six Siege etkinliğini duyurdu.

Ubisoft, yeniden tasarlanan Outback haritasında yer alan yeni bir oyun modunu vurgulayan Rainbow Six Siege için Apocalypse etkinliğini duyurdu. Şirket, düzenli olarak oyuna yeni içerikler ekleyerek, oyuncuların sürekli oyunda kalmasını sağlıyor.

Mart ayının sonunda, beş yaşındaki Rainbow Six Siege, Steam’de eşzamanlı oyuncu sayısında yeni bir rekor kırmayı başardı. SteamDB web sitesine göre, kesin rakam aynı anda oyundan zevk alan 201.053 oyuncuydu. Bu etkileyici başarı, muhtemelen iki faktörün birleşiminden kaynaklandı.

Her şeyden önce, Ubisoft o zamanlar ücretsiz bir Rainbow Six Siege hafta sonu düzenliyordu ve yeni gelenleri oyunu denemeye teşvik ediyordu. İkincisi, kayıt Kızıl Soygun Operasyonu’nun başlangıcına denk geldi. Yaklaşan oyun içi etkinlikle, oyunun bir başka herkesi şaşırtan dönüm noktasına ulaşması oldukça makul.

blank

Rainbow Six Siege için yakın zamanda ortaya çıkan, sınırlı süreli Apocalypse etkinliği, oyunu 100 yıl geleceğe taşıyacak ve insanlığın çevreye karşı sorumsuz tutumunun bir sonucu olan kabus gibi, harap olmuş bir dünyayı tasvir edecek. Ubisoft tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Apocalypse, yepyeni bir oyun modu ekleyecek. Kıyamet sonrası ortama uyması için modun olayları, iki takımın Dünya’daki son bitki için savaşacağı özel olarak yeniden tasarlanmış Outback haritasında ortaya çıkacak.

Çatışmanın karşıt güçleri, her biri yeniden tasarlanmış beş Rainbow Six Siege Operatöründen oluşan The Keepers ve The Warband klanları olacak. Mad Max evreninden çıkmış gibi görünen karakterler, bir takımın bitki kabını etkisiz hale getirmekle görevlendirildiği, diğeri ise rakiplerin insanlığın son umuduna zarar vermesini önlemeye çalıştığı bir haritada savunma veya saldırı rollerini üstlenecek.

Kıyamet etkinliği 4 Mayıs’ta başlıyacak ve 18 Mayıs’a kadar devam edecek. Bu süre boyunca oyuncular, Operatörler için ücretsiz kozmetik ödüllerin ve satın alınabilecek ve kıyamet günü kıyafetlerinin kilidini açabilecek. Kıyamet sonrası bir makyaj kulağa yeterince çılgınca gelmiyorsa yakın zamanda Rainbow Six Siege, son derece popüler Rick & Morty animasyon serisiyle beklenmedik bir geçişle güncelleme aldı. Smoke and Sledge, kozmetik paketler aracılığıyla tuhaf yeniden tasarımlar aldı ve sırasıyla Pickle Rick ve Gromflomite’e dönüştü.

Rainbow Six Siege yaşlandıkça Ubisoft, oyunun orijinal gerçekçi taktik savaş tasvirinden uzaklaşmaya devam edecek. Çekirdek oyun çoğunlukla bozulmadan kalırken, dekorasyonlar düzenli olarak beklenmedik dönüşler yaparak kurgusal evrenlere ve tuhaf ortamlara daha derinlere inecek. Geçmişteki topluluk tepkilerine bakılırsa, bu aslında yapılacak en doğru şey.

R6 Siege, 6. destek yılına güvenle adım attığından, oyunun uzun ömürlülüğünden inanılmaz içerik çeşitliliği sorumludur. Oyunun kalıcı popülaritesi, Ubisoft’un mükemmel yaklaşımı benimsediğinin en iyi göstergesi.

1 Yorum

  1. blank

    yoksa sonunda saklambaç moduna rakip bir mod mu? :d

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol