Rainbow Six Extraction İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Rainbow Six Extraction'ın oyunun neler sunacağını gösteren ilginç bir videosu internete düştü. Ayrıca oyunun çıkışından sonraki geliştirme planları da ortaya çıktı.

Ubisoft, popüler taktik nişancı oyun serisinin devamı olan Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction‘dan yeni bir video yayınladı. Video, prodüksiyonun neler sunacağını ortaya çıkardığı için dikkatleri üzerine çekti.

Oyunun çıkışı ile birlikte, sürekli değişen 12 haritada 13 tür görevi tamamlamak için 18 benzersiz operatörü kontrol edebileceğiz. Savaşlarımız sırasında 25 alet ve 65’ten fazla silah kullanacağız ve 13 düşman arketipiyle karşılaşacağız.

Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Extraction İçeriği ve Yol Haritası

Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction, PvE oynanışına odaklanacak. Oyunun yapay zekası ile solo veya üç oyunculu kooperatif olarak karşılaşacağız. Haritalar, düşmanların veya çeşitli değiştiricilerin hedefleri, türleri ve konumu dahil olmak üzere maçtan maça değişecek birçok öğeye sahip olacak. Sıkılmadan görevleri defalarca tekrarlanabilir hale getirecek olaylar olacak. Oyun sırasında San Francisco, New Mexico, Alaska ve New York‘u ziyaret edeceğiz. Tüm seviyeler, Rainbow Six: Siege’deki çoğu haritadan en az üç kat daha büyük olacak.

Oyunda bulunan 18 operatörün her biri benzersiz becerilere, ilerleme yollarına ve donanım özelleştirme seçeneklerine sahip olacak. Toplamda, tek bir takım içinde sekiz yüzden fazla kombinasyon oluşturmak mümkün olacak. Ayrıca 13 düşman arketipinin her biri öngörülemeyen mutasyonlara sahip olacak. En tehlikeli rakipler Proteanlar olacak. Operatörlerin DNA’sını taklit eden parazitler olan bu ırk oyuncuları zorlayacak.

Geliştirici ekip, piyasaya sürüldükten sonra oyunun yeni, ücretsiz içerikle yoğun bir şekilde genişletileceğini de vaat etti. Çeşitli etkinlikler, ek karakterler ve sayısız ödül planlandı. Ayrıca oyuna Dereceli Mod‘da eklenecek.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S ile Google Stadia’ya 2022’nin ocak ayında çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol