Ragnarok Online Yenilenerek Avrupalı Oyunculara Sunuldu!

Ragnarok Online yeni mekanikleri ile duyuruldu.

Efsanevi Kore MMRPG oyunu olarak bilinen Ragnarok Online İskandinav Mitolojisinden esinlenilerek o dönem geliştirilen FRP oyunu yenilenmiş ve retro içerikleri ile Avrupa’yı sallamaya hazırlanıyor. Gravity imzası ile geliştirilen ve yayınlanan yapım Lee Myung-jin tarafından tasarlanmıştı.

Uluslararası oyun platformu olarak bilinen 4game uzun zamandır beklenen efsanevi oyun Ragnarok Online’ı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Revo-Classic sürümüne ek olarak ve yenilenmiş içeriklere de sahip olarak Avrupa’lı oyunculara sunulacak olan yapım rekabetçi bir oynanış ortamına ev sahipliği yapacak.

Bugün gelen bilgiler ile 12 yıldır hizmet veren Whybe Online oyun sunucularını kapatma kararı almış. Buna ek olarak Avrupalı oyuncular 4game tarafından dağıtılan Ragnorak Online’ı oynamaya başlayabilirlermiş. Şuan ön siparişlere açık olan yapım Avrupalı oyunculara bazı benzersiz eşyalar ve bonuslar da sunacak. Oyuncular karakterlerinin saç ve tip gibi özelliklerine erişebilecekler. Ayrıca oyun içerisinde aktif kullanıcılar da ödüllendirilecek.

Oyuncular 3D grafik açılarına sahip olan yapımda karakterlerini geliştirebilecek ve yenilenen mekanikler ile tadını çıkarabilecekler.

Oyunun yeni tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol