Ragnarok Mobile’da Oyun İçi Bir Eşyaya 5000 Dolar Harcandı!

Ragnarok M: Eternal Love'ın gerçekten de fanatik bir kitlesi var!

Her ne kadar Ragnarok M: Eternal Love oyunu henüz Avrupa – ABD bölgelerinde çıkış yapmasa da, Asya’da adeta hit oldu. 9 Ocak 2019 tarihinde Batı bölgelerine de gelecek olan oyunun takipçileri de oldukça tutkulu.

Bu hafta TheBigBossDR adlı bir kullanıcı oyunda bir Jakk Card açık artırması için 30,856 Big Cat Coins (BCC) teklif vererek tek bir eşyayı satın aldı. BCC Ragnarok M: Eternal Love’da doğrudan oyun içi mağazadan satın alınıyor ve 6 BCC 1 dolara denk geliyor. Yani bu kullanıcı da bir nevi tek bir eşya için 5,142 dolar ödemiş oldu.

Ragnarok M: Eternal Love’ın oyuncu açık artırma alanı dün hizmete sunuldu ve burada Jakk Card gibi değerli eşyalar diğer oyuncular tarafından satılıyor. Aslında Ragnarok Mobile’da satılan tek değerli kart da bu değil. Aynı gün bir Ghostring Card da 6000 dolar üstü bir fiyatla satışa sunuldu ve alıcı buldu.

Jakk ve Ghostring kartlarının yanı sıra Alice, Atroce, Strouf ve Bloody Knight kartları 2500 doların üstünde fiyatlarla satıldı. Yani Ragnarok M: Eternal Love’da müzayede özelliği açılır açılmaz oyuncular burada onbinlerce dolar harcadılar.

Bu tip nadir boss kartları oyunda gerçekten de çok güçlüler ve düşürme şansları epey az. Dolayısıyla çok az sayıda kişide bulunuyorlar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol