Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ragnarok Journey Tarayıcı Tabanlı Olarak Oynanabilecek

Ragnarok dünyasının yeni kapıları tarayıcınız üzerinden Journey evrenine doğru açılıyor.

Ragnarok Online ve geri kalan Ragnarok serisi oyunlar belirli bir oyuncu kitlesi oluşturmuş durumda. Uzun yıllardır devam eden gelişimlerini Ragnarok Journey ile devam ettirecekler. Tarayıcı tabanlı olarak oynanabilecek oyun, 27 Mart 2017′den itibaren erişilebilir olacak.

ragnarok journey tarayıcı

Oyunun yayıncılığını Warpportal üstlenecek. Oyunun erişime açılacağı gün olan 27 Mart’ta kutlama amacıyla, Günlük Zindan Dövüşleri düzenlenecek. Aynı zamanda oturum açtığınız takdirde çeşitli hediyeler de kazanabileceksiniz. Çevrimiçi olarak oyuna katılım gösterdiğiniz her anın çeşitli hediyelerle geri dönüşü olacak. Anlaşılan kesenin ağzını sonuna dek açacak olan ekip, kayıtlı ilk oyuncularını sevindirmek ve Ragnarok Journey’e bağlanmalarını sağlamak için ellerinden geleni yapacaklar.

Tamamen oyuncular tarafından yönlendirilecek bir oyun içi ekonomi sistemi bulunacak. Kendi ticaretinizi gerçekleştirebilecek ve kazancınızla gelişiminize katkıda bulunabileceksiniz. İstikrarlı bir şekilde gelecek olan güncellemelerle yepyeni maceralara çıkabileceksiniz. Bu maceralarda en tehlikeli düşmanlarla yüz yüze gelecek ve Ragnarok evreninin köklü tarihine dair bilgilere de erişeceksiniz. Sakin zamanlar geçirmek istediğinizde de evcil hayvanlarınızı keyifli ormanlarda ya da tüyler ürpertici dağlarda gezintiye çıkarabileceksiniz.

Ragnarok Journey bir daha kolektif bir yapıda ilerleyecek ve oyunculara pek çok açıdan hükmetme imkanı sağlayacak. Oyun hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kayıt olmak için buraya tıklayarak resmi internet sitesine gidebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.