Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ragnarok 3. Sezon Ne Zaman? Çıkış Tarihi, Konusu, Oyuncular

Ragnarok 3. sezonu için heyecanlıysanız, sizi böyle alalım! Sevilen Netflix dizisinin gelecek sezonuna dair şu ana dek öğrendiğimiz her şeyi siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.

Ragnarok 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix kütüphanesinde keyifle izleyebileceğiniz çok sayıda fantastik dizi var. Norse mitolojisinden esinlenen Norveç menşeli Ragnarok da bunlardan biri. 2020 yılından bu yana evlerimize konuk olan seri, ilk iki sezonuyla hatrı sayılır bir izleyici kitlesine ulaştı. Peki, Ragnarok 3. sezon olacak mı? Netflix, çok beklenen Ragnarok yeni sezonuna yeşil ışık yaktı, ancak bunun çok sevilen dizinin üçüncü ve son sezonu olacağını söyleyerek hayranları epey üzdü.

İskandinav mitolojisinin modern bir yeniden tasavvuru olan Ragnarok, endüstriyel kirlilikten muzdarip olan Norveç’in hayali Edda kasabasında geçiyor. Thor’un reenkarnasyonu olduğu gerçeğini öğrenen genç kahramanımız Magne (David Stakston), kasabanın karşı karşıya olduğu krizin sorumlularına meydan okur. Bu yazımızda, Ragnarok 3. sezon ne zaman başlayacak, konusu ne olacak, oyuncu kadrosunda kimler var gibi sorulara cevap veriyoruz.

Ragnarok 3. Sezon Ne Zaman?

ragnarok 3. sezon ne zaman yayınlanacak

Şu anda Ragnarok 3. sezon çıkış tarihini bilmiyoruz. Bununla birlikte, 2023’ün ilk yarısında bir noktada geleceğini düşünüyoruz. 1. sezon 31 Ocak 2020’de ve 2. sezon 27 Mayıs 2021’de yayınlanmıştı. İki sezon arasında 5 ay süre var. Üçüncü sezonda bu ara biraz açılmış görünüyor.

Ragnarok’un her bir sezonunda sadece altı bölüm bulunuyor. Prodüksiyonun çok uzun olmaması sebebiyle yeni sezonun bu yıl bitmeden gösterime girebileceği düşünülüyordu, ancak 2023’ü bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Ragnarok Yeni Sezondan Neler Bekliyoruz?

ragnarok yeni sezon

Netflix, Ragnarok 3. sezon için henüz resmi bir sinopsis paylaşmadı. Yani elimizde yeni bölümlerde neyin anlatılacağını dile getiren bir metin yok, ancak bunun son sezon olduğu ve Ragnarok’un temelde birçok tanrının ölümüne yol açan büyük bir savaş anlamına geldiği göz önüne alındığında, görkemli bir aksiyon bekliyoruz.

Ragnarok’un 2. sezonunda, Laurits’in (Jonas Strand Gravli) karanlık tarafa adım atmasıyla iyi ve kötü arasındaki çizgiler bulanıklaştı. Laurits, İskandinav mitolojisinde kötülük ve kurnazlık tanrısı olan Loki’nin modern versiyonu. Benzer şekilde Saxa, 2. sezon finalinde fikrini değiştirdikten sonra Jutul yerine Magne’ye bağlılık yemini etti.

Sezon finalinde, Magne tarafından ihanete uğradığını hisseden Laurits’in, Thor’u öldüren dünya yılanı Jörmungandr‘ı serbest bıraktığını gördük. Magne, yeni sezonda sadece Laurits ile değil, onun ‘evcil hayranı’ dünya yılanıyla da mücadele etmek zorunda kalacak. Neyse ki, ona 2. sezonda tanıştığımız bir dizi tanrı arkadaşı yardım edecek.

Ragnarok 3. Sezon Oyuncuları

ragnarok 3. sezon ne zaman

İkinci sezonda izlediğimiz tüm ana oyuncular, Ragnarok 3. sezonda da olacak. Ayrıca Magne’nin 2. sezonda bulduğu yeni müttefiklerin, büyük olasılıkla büyük savaşa katılacak olan tanrılar Iman (Danu Sunth), Wotan (Bjørn Sundquist) ve Harry (Benjamin Helstad) ile geri dönmesini bekliyoruz. Görünüşe göre 2. sezon finalinde Magne’nin yanında yer alan Saxa (Theresa Frostad Eggesbø) da onlara katılacak.

Ve tabii ki kötü Jutul ailesi olmadan Ragnarok olmazdı. Kıyamet devleri, 2. sezonda zamansız bir sonla karşılaşan liderleri Vidar’dan (Gísli Örn Garðarsson) yoksun kalacak. Fakat Fjor (Herman Tømmeraas) ve Ran (Synnøve Macody Lund) varlıklarını sürdürecek. Ragnarok’un üçüncü ve son sezonunda hangi yeni karakterlerin tanıtılacağını henüz bilmiyoruz, ancak gün yüzüne çıkmayı bekleyen birkaç tanrı daha olduğundan eminiz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi daha Ragnarok 3. sezon ne zaman yayınlanacak bilmiyoruz. Çıkış tarihi açıklandıktan sonra hikayenin finaline dair daha fazla ayrıntıya vakıf olacağımızı tahmin ediyoruz. Şimdilik bildiğimiz her şey bu kadar. Daha fazlasını öğrendiğimiz takdirde sizleri haber edeceğimizden emin olabilirsiniz! Ragnarok’un ilk iki sezonunu Netflix‘ten izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

2 Yorum

 1. Abdullah Arslan

  Berk Beye teşekkürler. 3. sezonu sabırsızlıkla bekleyenlerdenim diyeceğim ama sabır kalmadı. Hevesimizi kaçırıyorlar, umarım bu kadar bekledimize değer ki zaten son sezon.

  0
  0
  Cevap
 2. Berk Şengel

  3. Sezon için sabırsızlıkla bekliyoruz. 2. Sezondan sonda çok ara verdiler artık gelmesi lazım meraktan öleceğiz ☺️

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.