Rage 2’nin Yeni Güncellemesi 25 Temmuz’da Yayınlanacak!

Rage 2'den yeni bir güncelleme duyurusu geldi.

Bethesda’nın büyük umutlar ile piyasaya sunduğu Rage 2 bekleneni veremezken güncelleme ile durumu düzeltmeye çalışıyor. Oyunun ikinci güncellemesi tüm platformlar için 25 Temmuz’da ücretsiz olarak yayınlanacak.

Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘karışık’ olarak değerlendirilen ve cep yakıcı fiyat etiketi ile eleştirilen Rage 2 yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor. Büyük umutlar ile piyasaya sürülen Rage 2 oyuncuları bir türlü tatmin edemezken 25 Temmuz’da yayınlayacağı yeni güncellemesi ile durumu az da olsa toparlamaya çalışacak. Gelecek olan yeni güncelleme oyunun ikinci güncellemesi olarak karşımıza çıkacak. Hata odaklı yayınlanacak olan güncelleme oyun içerisini daha iyi bir hale getirecek.

Oyunun Steam topluluk sayfası üzerinden duyurulan yeni güncelleme ile birçok hata çözüme kavuşturulacak. Oyundaki yaşam kalitesini de iyileştiriecek olan güncelleme yeni bir modu ve yeni zorlukları da karşımıza çıkaracak.  Güncelleme ile Ironman yani demir adam modu da oyuncuların beğenisine sunulacak.

Güncellemenin tüm detayları 25 Temmuz’da belli olacak. Belirtilen güncelleme 25 Temmuz’da tüm platformlarda yer alacak. Güncelleme ile yeni içeriklerin de gelmesi bekleniyor.

Yeni güncelleme duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol