Rage 2’nin Yeni Fragmanında Karşılaşacağımız Düşmanlar Gösterildi!

Rage 2'nin yeni fragmanında patlamalar eşliğinde karşımıza çıkacak olan düşmanlar gösteriliyor.

Çıkışına 1 ay gibi kısa bir süre kalan Rage 2 yeni fragmanlar ile oyuncuların iştahını kabartmaya devam ediyor. Konsol ve bilgisayar platformunda oynanacak olan yapım dün yayınlanan fragmanında karşımıza çıkacak olan düşmanlardan bazılarını gösterdi.

Bu yıl adından söz ettirecek olan oyunlar arasında gösterilen ve aksiyon yüklü yapısı ile 14 Mayıs’ta hem konsol hem de bilgisayar platformunda yayınlanacak olan Rage 2 fantastik oynanışı ile bizlere hareketli bir aksiyon dünyası sunacak. Bünyesinde birbirinden farklı yaratıklara sahip olacak olan yapımda oyuncular tek oyunculu mod da bu yaratıkları etkisiz hale getirerek ilerlemeye çalışacaklar. Yeni yayınlanan fragmanda oyunculara oldukça detaylı içerikler sunuluyor. Çeşitli aksiyon sahnelerinin gösterildiği fragmanda savaşacağımız yaratıklar da sıklıkla kameralara yansıyor.

Birbirinden farklı özelliklere sahip olacak olan bu yaratıklar bizi öldürmek için ellerinden geleni yapacaklar. Hayatta kalma temalı olarak oynanacak olan Rage 2’de silah sesleri, patlamalar, aksiyon sahneleri bizleri adeta aksiyona doyuracak. Fragman içerisinde yer alan manzaralarda oyuncuların beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Benzersiz silah modelleri de oyuncular için vazgeçilmez bir hal alacak. Ayrıca oyun içerisinde ateşli silahların yanı sıra birbirinden farklı yakın dövüş silahları da yer alıyor. Bu silahlar arasında tel örgülü beyzbol sopası ve levye en çok dikkat çekenler olacak.

Steam’de 299.00 TL olarak ön siparişlerde yer alan Rage 2, 14 Mayıs’ta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol