Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Raft Tam Sürüm Olarak Çıkış Yaptı

Raft 1.0 güncellemesi yeni yaratıklar, konumlar ve çok daha fazlasını oyuna ekledi.

Açık dünya hayatta kalma oyunu Raft, The Final Chapter başlıklı büyük bir 1.0 güncellemesi ile tam sürüm oldu. Oyun, Mayıs 2018’den bu yana Steam’de erken erişim olarak listeleniyordu. Bu büyük yeni güncelleme ile oyun artık resmi olarak yayınlandı. Tam sürüm güncellemesi, oyun içi içeriğini güçlendirmek için bir dizi yeni özellik getirdi.

Bir Steam gönderisinde geliştirici Redbeet Interactive, eklenen özellikleri ayrıntılı olarak anlattı. İlk olarak, eklenen üç yeni konum mevcut. Varuna Point, zenginlerin yükselen okyanuslardan kaçmayı umdukları batık kulelerden oluşan bir blok. Ayrıca reaktörü arızalanmadan önce insanlık için son umudu taşıyan karlı bir araştırma üssü olan Temperance‘de eklendi. Son konum ise gizli olarak oyunculara bırakıldı.

Raft Tam Sürüm Güncelleme Notları

Raft

Yeni hedeflerle birlikte yeni düşmanlar da oyuna eklendi. Anglerfish, scuttlers, polar bears ve hyenas oyuncunun üstesinden gelmesi gereken engeller olarak oyuna eklendi. Ayrıca oyunda karşılaşana kadar sürpriz kalacak açıklanmayan düşmanlar da olacak.

Raft’a açılabilen karakterler de eklendi. Dünyada dört karakterle karşılaşabiliyorsunuz ve onları bulduktan sonra onlar gibi oynayabiliyorsunuz. Bu karakterlerin hepsine yeni lokasyonlarda rastlanmayacak, bir kısmı önceden eklenen destinasyonlarda bulunacak. Bir dizi yeni kıyafet seçeneği de eklendi.

Trading Posts, oyuncuların büyük adalarda bulabileceği yeni binalar olarak oyuna eklendi. Çöp küpleri veya ticaret madeni paraları kullanarak artık çeşitli eşyalar satın alabilirsiniz. Meyve sıkacağı ve elektrikli ızgara gibi üretilebilir yeni aletler de oyuna eklendi. Geri dönüştürücü ve rüzgar türbini gibi denenecek yeni enerji kaynakları da mevcut. Son olarak yeni silahlar ve hayatta kalma ögeleri de eklendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.