Quench 32.00 TL Olarak Steam’de Yayınlandı!

Quench Steam'de lansmana çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Birbirinden kaliteli oyunlar piyasaya sürülmeye devam ederken Steam’de zenginleşmeye devam ediyor. Dün gece saatlerinde Steam üzerinde bilgisayar oyuncularına Quench adlı bir oyun sunuldu. Yapım 32.00 TL fiyat etiketi ile oldukça cazip görünüyor.

blank

Axon Interactive Inc tarafından geliştirilen ve Steam üzerinde bilgisayar oyuncularına sunulan Quench simülasyon ve bulmaca oyunu olarak ifade ediliyor. Tek oyunculu bir hikâye yapısına sahip olan oyunda tanımadığımız bir evrende hayvanları yönlendirecek, hayatlarını devam ettirmeye çalışacağız. Hayvanların yer aldığı bu evreni değiştirmeye çalışacak, çim ve ağaçlar dikerek ortamları renklendireceğiz.

Muhteşem görsel açılarına sahip olan oyunda çeşitli alanlardan ilham alınarak geliştirilen mekanlarda yer alacak. Renkli ve hoş bir yapıda oyuncuların karşısına çıkan Quench, zengin yapısı ile oyun içerisinde özgürce hareket edebilecek, bizden istenilen görevleri başarmaya çalışacağız. Oyuncular görevler ile yeni içeriklere de erişebilecekler.

Adeta bir çoban olarak görev yapacağımız oyunda zorlu yolculuklara çıkacak ve hayvanları belirtilen alanlara sağ salim ulaştırmaya çalışacağız. Yolculuk sırasında çok sayıda tehlike ve engellerle karşılaşacağız. Amacımız hayvanlara herhangi bir zarar getirmeden istenilen bölgelere ulaştırmak olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol