Quake Champions’un Yeni Güncellemesi İle Ödül Sistemi Değişiyor!

Quake Champions ödül sistemini değiştirdi.

Geçtiğimiz yıl sadece bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Quake Champions Steam’de oynaması ücretsiz olarak boy gösteriyor.

Aralık ayına girmemiz ile yeni güncellemesini duyuran yapım oyuncuların yüzünü güldürecek gelişmelerle karşımıza çıkıyor. Çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilen yapım yeni güncellemesi ile oyunculara ilerleme sistemindeki bazı önemli değişiklikleri sunuyor. Yeni sırt çantaları, sandıklar ve daha bir çok yeni öğenin yer aldığı güncelleme de oyuncular artık daha fazla ödül kazanabilecekler.

Oyun içerisine gelen günlük ve haftalık zorluklar ile oyuncular artık ödül kazanmanın yeni yollarını keşfedecekler. Oyuncular günlük ve haftalık zorlukları başararak oyun içerisinde yer alan yeni öğelerin kilitlerini açabilecekler. Daha seçkin ödüllerin kilidini açacak olan zorluklar yeni ödül sistemi ile oyuncular için daha cazip bir hal aldı. Yeni silah skinleri, yeni XP dağıtım sistemi ve daha birçok yenilik oyuncuların yüzünü güldürecek.

Oyuncular zorlukları başararak daha geniş ödüller ile karşılaşacak ve oyunu daha fazla oynamaya teşvik edilecekler. Steam’de oynaması ücretsiz olarak yer alan yapım Champions paketini 119.99 TL olarak oyunculara sunuyor.

Ayrıca oyunun Platinum’ları da Steam üzerinden oyunculara sunuluyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol