Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Quake Champions’dan Yeni Harita Videosu Geldi

Efsane Quake oyunundan alınan mirasla yeniden yaratılan Quake Champions, MOBA dünyasına yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Quake serisini oynamış olan kimi eski oyuncuyu şimdiden heyecanlandırmayı başaran Quake Champions’ın içeriğine dair yayınlanan videolara bir yenisi daha eklendi. Yepyeni bir harita tanıtımı yapılan videoda Burial Chamber Arena‘sı paylaşıldı.

Burial Chamber yeni harita

Oynayanlar bilir, Quake oldukça hızlı bir oynanışa sahipti. Bugüne dek paylaşılan videolarda oyun biraz yavaş olmakla eleştirilse de henüz beta sürecine dahi girmediğini hatırlatalım.

Bugüne dek paylaşılan görseller ve videolar Quake Champions için yükselen bir beklenti oluşturmaya yardım etti. Oyunu MOBA arenasına çıkaracak şekilde günümüz teknolojilerine revize eden Bethesda, ne zaman test sürecine gireceklerini henüz duyurmadı.

Her oluktan kor gibi lavların aktığı, insanın damarlarına dehşet ve heyecan pompalayan muhteşem bir harita olan Brial Chamber, bugüne dek tanıtılan ikinci arena olma şerefine erişiyor. Devasa bir salon ve çok yüksek tavanlar olarak tasarlanan arenada, kaçmak ve kovalamak düşündüğümüzden daha zor olacak. Aşırıya kaçan mimarisine rağmen, Quake evrenine özgü devasa sıçramalarla düşmanlarınızın peşinden kolayca gidebileceğiniz paylaşılan videoda görünüyor. Bethesda’nın paylaştığı haritaya aşağıdaki ekrandan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.