Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Quake Champion’ın İki Dakikalık Oynanış Videosu Paylaşıldı

Quake Champions'tan dosta güven düşmana korku salan saf oynanış videosu paylaşıldı.

Efsane Quake serisinin yeniden yaratılmış arena versiyonu olacak Quake Champions‘tan yepyeni bir oynanış videosu yayınlandı. Şampiyon tanıtım videolarını izleyen çoğu oyun sever, Quake Champions’ın eski oyunlar kadar hızlı olmadığını dile getirmişti. Ancak oynanış videosunda gördüğümüz kadarıyla, Champions da gerçekten hızlı ve bol aksiyonlu olacak. FPS tarihinin en sert oyunlarını özleyenler için iyi haber.

quake oynanış

Yaklaşık iki dakika süren videoda, geçtiğimiz günlerde tanıtılan Anarki‘nin oynanışına tanık oluyoruz. Arena yine çok büyük ve her şey tine çok hızlı. Arenanın her yerine serpiştirilmiş içeriklerin çokluğu göze çarpıyor. Ayrıca videoda, Anarki’nin özelliklerinden biri olan kendi kendini iyileştirme yeteneğini de görüyoruz.

Oyunun kapalı betasının 6 Nisan’da, yani yarın başladığını da hatırlatalım. Kapalı beta süreci için kayıt yaptırmak ve oyunu detaylıca incelemek isteyenler buraya tıklayarak Quake Champions’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.

Quake Champions sadece PC için piyasaya çıkacak. Oyunun konsollar için geliştirilen bir sürümünün bulunup bulunmadığına dair herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Oynanışı ücretsiz olacak oyunda, bütün şampiyonları açmanız için ücret ödemeniz gerekecek. Aksi takdirde sadece bir adet şampiyonla mücadele edebileceksiniz.

Şahane oynanış videosuna aşağıdaki ekrandan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.