Q.U.B.E. 2 Ve Layers of Fear 24 Ekim’de Epic Store’da Bedava Olacak!

Q.U.B.E. 2 ve Layers of Fear bilgisayar platformu için 2 gün sonra Epic Store'da bedava olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Observer ve Alan Wake’s American Nightmare’ı 24 Ekim’e kadar ücretsiz olarak sunmaya devam eden Epic Store, 24 Ekim akşamı yine bilgisayar oyuncularına yeni oyunlar dağıtmaya devam edecek. Dağıtılacak olan oyunların değeri toplamda 71.00 TL olacak.

blank

Her hafta olduğu gibi önümüzdeki hafta Epic Store yine iki farklı oyunu ücretsiz olarak bilgisayar platformu oyuncularına sunacak. Epic Store’un resmi web sitesine göre 24 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında Q.U.B.E. 2 ve Layers of Fear adlı oyunlar ücretsiz olarak oyunculara dağıtılacakmış.

Q.U.B.E. 2’den söz ederek başlarsak oyun 13 Mart 2018’de hem konsol hem de bilgisayar platformunda lansmana çıkan yapım Steam üzerinde 40.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. Oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım belirtilen tarihlerde bilgisayar oyuncularına ücretsiz olarak verilecek.

Steam’de 31.00 TL olarak satılan Layers of Fear’de belirtilen tarihlerde ücretsiz  olacak. 2016’da lansmana çıkan yapım psikolojik korku türünde bir deneyimi karşımıza çıkaracak. Türkçe dil desteğinin yer aldığı yapımda oyuncular hikâye tabanlı bir oynanış ile karşılaşacaklar. Bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım 24 Ekim’de Epic Store’da bedava olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol