PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

PUBG’ye Karakin Adında Yeni Bir Harita Gelecek!

PUBG'nin yeni haritası Karakin duyuruldu.

2017 yılından bu yana sayısız güncelleme alan PlayerUnknown’s Battlegrounds yine oyuncularının yüzünü güldürecek çeşitli gelişmeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Yapım yakında 5’nci yeni haritasını oyuncularına sunacak.

Günümüze kadar birbirinden farklı sezonlar ile oyunculara rekabet dolu anlar sunan PlayerUnknown’s Battlegrounds 4 farklı harita ile milyonlarca oyuncuyu bir araya getirmeye devam ederken yeni gelen bilgiler ile oyuna yeni bir haritanın daha ekleneceği ortaya çıktı.

PC Games N’in dün gece yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre oyun içerisine 5’nci bir harita gelecek ve bu haritanın adı ‘Karakin’ olacakmış. Habere göre PUBG Corp yeni haritanın ismini doğrulamış ancak haritanın ne zaman oyunculara sunulacağını belirtmemiş.

Yapılan habere göre Karakin, Kuzey Afrika veya Orta Doğu’da yer alıyor gibi görünüyormuş. Her iki durumda da harita üzerinde dağlık araziler yer alacak, oyuncular arazi üzerinde dolaşırken küçük köylere rastlayacaklarmış. Yeni harita bir çöl haritası olarak karşımıza çıkacakmış.

Haber içerisinde söz edilen sızıntılara göre yeni harita PUBG’nin 6’ncı sezonu ile oyuna gelecekmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol