PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı


PUBG’nin Yeni Yaması İle Oyuna Yeni Bir Silah Eklendi!

PlayerUnknown's Battlegrounds 23'ncü yamasını yayınladı.

Şu sıralar bağlantı sorunları ile boğuşan PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni yaması ile oyunculara yeni bir silah sundu.

Oyuna gelen 23’ncü yama ile birlikte oyunculara Skorpion adlı yeni bir otomatik silah sunuldu. 9 mm olan Scorpion tam otomatik bir silah olarak karşımıza çıkıyor. Farklı haritalarda karşımıza çıkacak olan yeni silah SMG ve UZİ ekipmanları ile de tam uyumlu olarak çalışıyor. Örneğin SMG ve UZİ’nin dürbünleri Scorpion’da kullanılabiliyor. Aynı durum şarjörler için de geçerli olarak duyuruldu. Skorpion’da tekli ve tam otomatik ateş etme modları da yer alıyor. Silah 20 mermi kapasiteli şarjörlere sahip. 20 mermi silahta ve 40 mermi de cephane olarak taşınabilecek.

Güncellemenin boyutu 3.7 GB olarak duyuruldu. Oyuna Conquest adında yeni bir savaş modu da eklendi. Yeni eklenen modda Battlefield’de olduğu gibi 50 oyuncudan oluşan iki farklı takım yer alacak ve savaşacaklar. Yama ile eğitim alanı Camp Jackal olarak değiştirildi. Mavi alanın görünürlüğünde de değişiklikler yapıldı. P18C’nin geri tepmesi azaltıldı. Eğitim modunda iyileştirmeler ve değişiklikler yapıldı. Yağmurlu hava oyuncular için yeniden optimize edildi.

Tüm yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol