PUBG’nin Yeni Xbox One Yaması Oyuna Yeni Bir Kasa Ekliyor!

PUBG’nin Xbox One güncellemesi ile oyunun performansını iyileştiriliyor.

PlayerUnknown’ın Battlegrounds’un yeni Xbox One yaması oyuna yeni bir yağma kasası eklerken, performansı da optimize ediyor.

40 milyondan fazla oyuncu tarafından tüm platformlarda keyifle oynanan yapım, her ay yeni bir güncelleme alarak hatalarından da arınıyor. Xbox One platformu için gelecek olan yeni yama ile birlikte oyuna yeni bir yağma kasası ekleniyor. Buna ek olarak oyunun performansı optimize ediliyor ve birçok hata tamamen ortadan kaldırılıyor. Güncelleme ile çim dokuları daha gerçekçi bir yapıya kavuşurken, toprak yerlerde süründüğümüzde de azıcık bir tozlanma ile karşılaşacağız.

Oyuna gelen düzeltme ekleri ile sesli sohbet seçeneği üzerinde de çeşitli iyileştirmeler yapıldı. Oyun içerisindeki araçlar üzerinde de çok sayıda düzeltme yapıldı. Sebepsiz yere aniden direksiyonun dönmesi sorunu da ortadan kaldırıldı. Oyundaki araçların hasar oranı da düzeltildi. Yani aracın modeline ve hızına göre verdiği hasar oranı değişiklik gösterecektir. Güncelleme ile oyuna eklenen yeni kozmetik sandığında da askeri nesneler yer alacak. Araç sistemi iyileştirilerek kazalarda alacağı hasar oranları da daha gerçekçi bir yapıya kavuşacak. Bazı çökmelere neden sesli sohbet sorunu da ortadan kaldırıldı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>