PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG’nin Üçüncü Yaş Günü Çeşitli Hediyeler İle Kutlanacak, Bugün Oyunun Doğum Günü

PUBG Corp, PUBG'nin doğum gününe özel ücretsiz kozmetik ürünler dağıtmaya başladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bu sabah mobil sürümü ile haberlerimize konu olan PUBG üçüncü yılını oyuncuları ile kutlama kararı aldı. 23 Mart 2017’de erken erişim oyunu olarak lansmana çıkan başarılı yapımın bugün üçüncü yaş günü.

blank

Yayınlandığı günden bu yana satış listelerini alt üst eden ve milyonlarca oyuncuya ulaşan PUBG günümüzde konsol, mobil ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediliyor. Tüm platformlarda kısa sürede milyonlara ulaşmayı başaran yapım bugün doğum günü şerefine bazı kutlama kararları aldı.

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre PUBG Corp oyunun üçüncü yılını kutlamak amacıyla hem bilgisayar hem de konsol oyuncuları için oyun içi mağazasında ücretsiz kostümler dağıtmaya başlamış. Habere göre PUBG’nin resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuru da oyunun üçüncü yılına özel kozmetik ürünlerin 3’ncü yıl dönümü eşya kutusunun içerisinde oyunculara sunulduğu bilgisi verilmiş.

Yukarıda paylaştığımız görsel de oyunun 3’ncü yıl dönümüne özel eşya kutusu içerisinde nelerin yer alacağını görebilirsiniz. Belirtilen paket 23 Mart Pazartesi – 23 Nisan tarihleri arasında PC oyuncularına mağaza içerisinde ücretsiz olarak dağıtılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol