PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.2

Kullanıcı


PUBG’nin Ses Sistemi Üzerinde Yapılan Değişiklikler Beğenilmedi

PlayerUnknown's Battlegrounds’un son güncellemesi beraberinde çeşitli sorunları meydana getirdi.

Her geçen gün yeni bir gelişme ile gündemde kendine yer bulan PlayerUnknown’s Battlegrounds, bugün de ses istemi üzerindeki değişiklikler ile gündeme geldi.

PUBG, CS:GO, H1Z1 gibi oyunlarda ses efektlerinin kalitesi oyuncular içi hayati önem taşıyor. Özellikle silah seslerinin ya da ayak seslerinin ne taraftan geldiğini tahmin eden oyuncular rakipleri karşısında avantajlı bir konuma geliyor. PUBG günümüze kadar sayısız güncelleme ile düzeltme eki aldı. Oyun son güncellemesinde aldığı bazı iyileştirmeler ile ses özelliklerinde hatalara sebep oldu. Oyunun son güncellemesi ile silah sesleri gökyüzünden gelmeye başladı. Diğer oyuncunun gökyüzünde olamayacağını düşünürsek büyük bir hatanın meydana geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un resmi YouTube sayfasından yayınlanan iki video da oyunun eski ve yeni ses sistemi karşılaştırıldı. İkinci videoyu dikkatli olarak izlediğimizde kameranın bakış açısı gökyüzünü gösterdiğinde silah sesinin daha da arttığını duyabilirsiniz. Gelen güncelleme ile silahların bulundukları konuma göre sesleri de sabitlenmiş oldu. Yani ne tarafa bakarsak bakalım silahın sesi aynı bölgeden gelecek. Buna ek olarak oyunda yapılan çeşitli iyileştirmeler, oyuncular için daha adil ve daha iyi bir oynanış deneyimi sunuluyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol