PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.1

Mükemmel

6.6

Kullanıcı

PUBG’nin Savage Haritasının Görselleri Paylaşıldı!

Savage haritasının görselleri oyuncular üzerinde merak uyandırıyor.

Günlerdir yeni haritası ile gündeme gelen PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Yayınlanmasından bu yana tüm platformlarda milyonlarca oyuncuya ulaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds, yeni haritası ile de beğenileri toplamaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan görseller ile oyunun Savage haritasını daha detaylı bir şekilde görmüş olduk. Oyun içerisinde yer alan Miramar haritasının 4’te 1’i boyutunda olan Codename: Savage haritası 4×4 boyutu ile 100 oyuncuyu bünyesine katacak. Oyuna farklı bir soluk getirmesi beklenen yeni harita şu sıralar test sunucularında test edilmeye devam ediliyor. Eğer birinci test aşamasında yer aldıysanız ikinci test aşamasına kayıt olmadan haritayı oynamaya devam edebilirsiniz. Ancak birinci test aşamasında yer almadıysanız, ikinci test aşamasına kayıt olmanız gerekiyor.

Beta testi ile oyuncuların beğenisini toplayan yeni harita görselleri bakımından da oldukça hoş bir görünüme sahip. Yayınlanan görsellerde ilk dikkatleri çeken özellikler arasında oyuncular için titizlikle hazırlanmış olan pusma alanları oldu. Yeni harita küçük olmasına küçük ancak, doğru bir noktaya atacağınız pusu ile 10 kişiyi rahatlıkla vurabilirsiniz. Yeni harita içerisinde iki adet de gemi bulunduruyor. Tabii ki bu gemiler hareket etmiyor. Oyuncular silah ve her türlü cephaneyi bu gemi üzerinden de temin edebilir ve kullanabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>