PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.6

Kullanıcı

PUBG’nin Mobil Güncellemesi İle Neler Değişti?

PUBG’nin mobil güncellemesi ile oyuna birçok yenilik geldi.

Dün yaptığımız bir haberde PUBG’nin mobil versiyonunun yeni bir güncelleme aldığını ve bu güncelleme ile beraber oyun içerisinde değişikler olduğunu belirtmiştik.

PUBG’nin Mobil Güncellemesi İle Neler Değişti 2 1

PUBG’nin mobil sürümü için dün yayınlanan güncelleme toplamda 272 MB gibi bir dosya boyutuna sahip. Güncelleme ile oyun içerisine ‘Training(antrenman)’ modu geldi. Peki bu mod da ne yapıyoruz? Oyuna antrenman modunun gelmesi bizlerin işini biraz daha kolaylaştıracak. Oyuna gelen antrenman moduna giriş yaparak oyun içerisinde yer alan tüm silahları deneyebilir ve pratik yapabilirsiniz. Bu mod da oyuncular dilediği silahlar ile hedeflere ateş ederek oyun içerisinde kendilerini geliştirebilirler.

Güncelleme ile gelen bir diğer özellikte ‘takip et’ özelliği oldu. Bu özellik milyonlarca oyuncu için hayati önem taşıyor diyebilirim. Arkadaşımızla oyuna giriş yaptık diyelim. Uçaktan atlayacağız ama beraber aynı yere iniş yapma konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Oyuna gelen takip et özelliği ile arkadaşımızla aynı notaya kolaylıkla inebileceğiz. Oyuna giriş yaptıktan sonra uçaktayken, mobil cihazların sol üst köşesinde yer alan takip et butonuna tıklayarak arkadaşınızla aynı noktaya kolaylıkla inebilirsiniz. Bu özelliği aktif edince haritaya inene kadar siz karakterinizin kontrolünü arkadaşınıza vermiş oluyorsunuz.

Arkadaşınız kendi karakterini yönlendiriyormuş gibi sizin karakterinizi de yönlendirmiş oluyor. Yani takip et özelliği ile karakterinize arkadaşınızın iniş bilgilerini kopyalamış oluyorsunuz diyebiliriz. Arkadaşınız haritanın neresine inerse karakteriniz de iniş yapana kadar otomatik olarak onu takip ediyor olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol