PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.6

Kullanıcı

PUBG’nin Espor Maçlarına Olan İlgi Artacak

E-spor uzmanları PUBG'nin geleceği hakkında açıklamalarda bulundular.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 24 Şubat 2017 tarihinde Kapalı Beta ile başladığı bu serüvende, Battle Royal Oyunları arasında mobile ve lite sürümlerinin de çıkmasıyla birlikte oyuncu sayısı olarak üst düzey bir başarıya imza atmış durumda. PUBG Corporation 2019 yılında açıkladığı son verilere göre mevcut oyuncu sayısının 500 milyona ulaştığını belirtti.

PUBGnin Espor Maçlarına Olan İlgi Artacak 2

Ancak PlayerUnknown’s Battlegrounds, bir dizi aksilik ve kötü haberi takiben 2019 yılının sonlarında orjinal rekabetçi lig sistemini attı. Görüntülenme ve oyuncu sayısı azaldı. E-spor organizasyonları geri çekildi. Gelir arttırıcı markalı silah ve kostümler iptal edildi. Anlaşılan işler PUBG için çokta iyi gitmiyor. Bazı PUBG ve E-spor sahnesi uzmanları 2020 yılının PUBG için oldukça zorlu geçeceğini ön görüyor.

Ayrıca uzmanlar PUBG’nin belki de E-spor sahnesi için son şansı olduğunu da dile getirdiler.

Oyunun E-spor sahnesi kısmın da profesyonel bir oyuncu olan Keiron ” Scoom ” Prescott, “PUBG 2018’de olduğu gibi aynı yapıyı korumalıydı. İki ayda bir yapılan turnuvalar ve espor maçları oyuncular için de oldukça önemliydi. bence bu durum izleyiciler için de oldukça ilgi çekiciydi” diyor.

Uzmanların diğer yaptığı açıklamaya göre PUBG ne yapması gerektiğinin farkında. 2020 yılının E-spor sahnesinin PUBG için daha aktif geçmesi bekleniyor. Zira bu onların son şansı olabilir.

Bakalım 2020 yılın’da PUBG tarafında bizi neler bekliyor, haberdar olmak için takipte kalın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol