PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG’nin 6.3 Güncellemesi Tüm Platformlara Geldi

PUBG’nin 6.3 güncellemesi nihayet yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...
PUBG’nin 6.3 Güncellemesi Tüm Platformlara Geldi

Daha önce haberlerimizde yer alan PUBG 6.3 güncellemesi oyuncularına yepyeni silahlar ve içerikler sunmuştu. Günümüze kadar test sunucularında yer alan bu güncelleme bu sabah itibari ile tüm platformlardaki yerini aldı.

blank

Yaklaşık iki hafta önce haberlerimizde bahsettiğimiz PUBG 6.3 güncellemesi önce bilgisayar platformuna daha sonra da konsol platformlarına gelmiş ve test sunucularında oyuncuların erişine açılmıştı. Bugün gelen bilgiler ile yeni güncellemenin tüm platformlara iniş yaptığı ve şu sıralar oyuncular tarafından mercek altına alındığı ortaya çıktı.

6.3 güncellemesinin oyuna getirdiği en büyük yeniliklerden bir tanesi olan yeni silah Tanksavar etkili menzili ve yüksek hasar oranı ile oyuncuların beğenisini kazanacak. Oyunun Karakin haritasına özel olarak geliştirilen ve yayınlanan Tanksavar harita üzerinde nadir bulunur. Her yardım paketi içerisinde kesinlikle olan yeni silah yüksek bir menzile sahip.

Çeşitli silah dengelemelerini de beraberinde getiren güncelleme konsollarda çok sayıda iyileştirme de yapıyor. Seslerde de düzeltmeler yapan güncelleme Karakin haritasını artık özel maçlara da dahil ediyor.

Güncellemenin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol