PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.9

Kullanıcı

PUBG’deki En İyi Keskin Nişancı Tüfekleri, Nerede Bulunur, Nasıl Kullanılır?

PUBG'nin en iyi keskin nişancı tüfeklerini sıraladık.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 2,00 out of 5)
Loading...

Milyonlarca oyuncunun kalbinde taht kuran ve rekabetçi yapısı ile rakiplerinde ayrılan PUBG orjinal adıyla PlayerUnknown’s Battlegrounds tüm dünyayı kasıp kavururken oyun içerisindeki silahlarda oldukça ilgi çekici görünüyor. PUBG en iyi keskin nişancı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri nerelerde bulunur ve nasıl kullanılır gibi soruların cevabına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Oyun içerisindeki en çok hasar veren silahlar keskin nişancı silahlarından oluşuyor. Oyuncular metrelerce uzaktan rakiplerini bir ve iki vuruşta avlarken, bu silahlar hakkındaki bilgiler de hayati önem taşıyor. Oyundaki en çok hasar veren silahların sıralaması AWM, M24, Kar98K ve VSS Vintorez olarak biliniyor.

1 – AWM

Oyun içerisinde CS:GO’da yer alan AWP’ye benzeyen yapısı ile oyuncuların favori keskin nişancı silahı olan AWM zor bulunan mermisi ile oyuncuları üzse de metrelerce uzaktan yapılan atışlar ile rakiplerini yere sermeyi çok iyi biliyor.

4x ve 8x dürbünler ile desteklenerek kullanılabilen başarılı keskin nişancı tüfeği yavaş hareket edebiliyor. Daha doğrusu şarjör değiştirme süresi uzun olarak karşımıza çıkıyor. Atışlar sonrasında da bekleme süresine sahip olan silah ağır bir yapıya sahip.

2 – M24

Oyuncuların favori silahları arasında yer alan M24 ile hızlı ve seri atışllar yaparak rakiplerimizi avlayabileceğiz. Hem hafif hem de pratik bir silah olan M24 farklı dürbün modelleri ile de kullanılabiliyor.

AWM’ye göre daha hızlı şarjör değiştirebilen ve mermi sıkıntısı yaşamayan M24 haritaların en popüler noktalarında sıklıkla bulunabiliyor. M24 ile seviye 3 kask parçalanabilirken, oyuncular tek bir atışlar yere serilebiliyor.

3 – Kar98K

Harita üzerinde en çok yer alan keskin nişancı tüfeği Kar98K olarak karşımıza çıkıyor. Hemen hemen tüm haritalar da yer alan bu tüfek, oyuncular tarafından sıklıkla kullanılıyor.

AWM ve M24’e göre harita üzerinde daha çok noktada kolaylıkla bulunabilen bu silah, özellikle sesi ile oyuncuların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Oyuncular rakiplerini kafadan tek atış, diğer noktalarından ise iki kere vurarak onları etkisiz hale getirebiliyorlar.

Oyun içerisinde son 10’a kalan oyunculardan birinde kesin Kar98K bulunuyor.

4 – VSS Vintorez

Eğer harita içerisinde VSS Vintorez bulduysanız herhangi bir dürbüne ihtiyacınız yok demektir. Kendisine ait özel bir dürbüne sahip olan VSS, susturucuya da sahiptir. Oyun içerisinde nereden ateş ederseniz edin VSS ses çıkarmaz ve yerinizi belli etmez.

Ancak VSS diğer keskin nişancı tüfeklerine göre daha yavaş mermi ateşler. Örneğin 100 metredeki bir oyuncuyu avlamak istiyorsanız, oyuncunun bir kaç metre önüne ateş etmelisiniz ki mermi isabet etsiz. VSS ses hızından daha yavaş bir ateşleme sistemine sahiptir.

2 Yorum

  1. Bende pung oynuyorum awm dropta bulunur

    Yanıtla
  2. nerede cıkıyor

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol