PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı


PUBG’de Nasıl Sessiz ve Gizli Hareket Edilir?

Karda yürüseniz de, izinizi belli etmeyin!

PUBG oyununda nihai amacımız hayatta kalan son kişi olmak ve bunu yaparken de izleyeceğimiz pek çok strateji oluyor. Örneğin devamlı çatışmalara girebilir ya da hareketli bir yerde gizlenerek düşmanları bekleyebilir ve üzerindeki eşyaları toplayabilirsiniz. Alternatif olarak sabırlı oynayıp fırsatları kollama şansınız da var. Peki PUBG’de nasıl sessiz hareket edilir? PUBG’de nasıl gizlice hareket edilir?

PUBG Nasıl Sessiz – Gizli Oynanır?

İşte PUBG’de ölümcül bir suikastçi olmak için bilmeniz gerekenler:

  • Her ne kadar bulması epey zor olsa da, sessiz ve gizli hareket etmek için en iyi seçeneğiniz susturucu eklentileri. Bunları taarruz ya da keskin nişancı tüfeklerine taktığınızda sesi kesiyorlar ve düşmanların sizi bulması epey zor hale geliyor.

  • Eğer düşmanın sizi duyduğundan şüphe ediyorsanız, hızlıca koşmak ve bir sipere yerleşmek akıllıca olacaktır. Bu şekilde geçici olarak ayak seslerinizi kaybedecekler ve yeniden pozisyon alarak onların gardını düşürebilirsiniz.

  • Çömelerek yürümek tamamen sessiz değil fakat gürültüyü büyük ölçüde engelliyor. Özellikle bir binanın etrafından dolaşırken faydalı olacaktır.

  • Açık alanlarda, özellikle de oyunun sonlarına doğru yere yatarak hareket edebilirsiniz. Bu şekilde hiç ses çıkarmazsınız.

  • Düşmanı tespit ettiğinizde sabırlı olun ve tamamen emin olana kadar tetiğe basmayın. Kafadan atış yapmak için doğru zamanı bekleyin ve minimum seviyede ses çıkarın.

  • Eğer gerçekten tamamen sessiz olmak istiyorsanız, Crossbow yayı bu konuda en iyisi. Bu silahla ateş ettiğinizde düşmanın sizi duyması imkansız fakat aynı zamanda uzun mesafede isabet ettirmek epey zor.

  • İşin içine biraz da eğlence katmak için zaman zaman yakın dövüş silahlarını tercih edebilirsiniz. Eğer düşmanı tek seferde yere sermek istiyorsanız tava kullanmayı bir kere daha düşünün!

  • Binalara giriş yaptığınızda geniş pencerelerin önünde durmamaya özen gösterin. Bu şekilde açık hedef olursunuz.

  • Binalara girdiğinizde kapıları açık bırakırsanız düşmanlar şüphelenecektir. Önlerine yem atmak için girdikten sonra kapıları kapatın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol