PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.1

Mükemmel

6.5

Kullanıcı


PUBG, Xbox One Platformuna Gelmeden Önce Kozmetik Ürünleri Satın Alabileceğiz!

12 Aralık'ta ilk kez konsol oyuncularının karşısına çıkacak olan PUBG'nin 3 kozmetik paketi cep yakacak gibi görünüyor.

Günlerdir sürekli gündeme gelen ve her gün bana haberler yazdıran PUBG, 12 Aralık’ta Xbox One platformuna gelerek ilk kez konsol oyuncularının karşısına çıkmış olacak.

Yakın bir zamanda oyunun geliştiricileri arasında yer alan Brendan Greene, oyuna kozmetik eşyaların ekleneceğini ve oyuncuların bu nesneleri satın alma konusunda özgür olduklarını belirtmişti. Oyuncular her ne kadar bu kozmetikleri satın alma özgürlüğüne sahip olsalar da BlueHole’ün bu hamlesi ile mikro ödemelerin de önü açılmış oldu. Mikro ödemelerin ne gibi sıkıntılara yol açtığını bilmeyen oyun severler var ise yazmış olduğum Battlefront 2 haberlerini okuyabilirler. Mikro ödemelerden günümüzde dili en çok yanan EA olduğunu da tekrar hatırlatayım size.

PUBG’nin Xbox One platformuna çıkışına artık sayılı günler kaldı. Bugün VG247’nin yaptığı habere göre oyun Xbox One platformunda yayınlanmadan önce ‘Warrior Pack’ adlı kozmetik paketini satın alabiliyormuşuz. 10 Aralık’ta satışlara açılacak olan ‘Warrior Pack’ paketi 9.99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak.

Kozmetik paketlerinden diğeri olan ‘Aksesuar Paketi’ ise 12 – 17 Aralık tarihleri arasında satışlara açılacak. Oyunun üçüncü ve son kozmetik paketi ‘Tracksuit Paketi’ ise 21 – 24 Aralık tarihleri arasında satışlara açılmış olacak. Bu paketler ABD’de 4.99 dolardan satılırken, İngiltere de ise 3.99 Sterlin üzerinden satış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>