Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Sunucu Bakımı: Güncelleme 19.1 Öncesi 8 Saatlik Kesinti

PUBG Battlegrounds sunucuları, yeni güncelleme öncesi 8 saatlik bir bakıma girecek. Bu süre boyunca oyunun çevrimiçi özelliklerine erişilemeyecek. Ayrıntılar haberimizde.

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından PUBG Battlegrounds, önemli yeniliklerin olduğu 19.1 güncellemesini almaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi her yama öncesinde oyunun sunucuları belirli süreliğine kapatılıyor. Krafton tarafından yapılan açıklamada, bir sonraki PUBG sunucu bakımının ne zaman başlayacağı ve ne zaman sona ereceği gibi detaylar paylaşıldı.

PUBG Battlegrounds PC sunucuları, 10 Ağustos Çarşamba Türkiye saati ile 04:30‘da bakıma girecek. Kesintinin 8 saat sürmesi bekleniyor. Bu süre boyunca oyundaki herhangi bir çevrimiçi özelliğe erişiminiz olmayacak. Bakım tamamlandıktan sonra PUBG 19.1 güncellemesini indirebilecek ve oynaması ücretsiz battle royale oyununda maceranıza devam edebileceksiniz. Aynı güncelleme önümüzdeki hafta konsollara da sunulacak.

PUBG 19.1 Güncellemesine Hazırlanıyor

pubg Assassin's Creed

Oyuncular, PUBG güncellemesinde yeni MP9 silahını görebilecekler, Deston haritasında bulunan MP9, 9mm cephaneyi kullanan ilk tam otomatik SMG olma özelliğini taşıyor. P90 gibi silahları seven fakat daha fazla cephane isteyen oyuncular için sağlam bir alternatife sahip olacak. P90’dan biraz daha düşük etkili menzili, atış hızı ve hasarı olmasına rağmen, P90’ın oynanış tarzına benzer daha fazla seçenek isteyen oyuncular için biçilmiş kaftan olabilir.

Ayrıca oyuna yeni araç olarak Pillar Güvenlik Aracı eklenecek. Maksimum 130km/s (veya yaklaşık 81mph) hıza ve kontrol edilebilir monte ışıklara ve sirenlere sahip bu yeni araç, oyuncuların Deston haritasında oynarken filmlerdeki gibi hızlı tempolu kovalamaca sahnelerini yeniden yaratmasına imkan tanıyacak. PUBG 19.1 güncellemesindeki diğer yenilikler arasında Katlı Kalkan, Mavi Çip Dedektörü ve daha birçok şey bulunuyor.

PUBG Sunucu Bakımı 8 Saat Sürecek

pubg sunucu bakımı

Son olarak güncelleme ile birlikte merakla beklenen PUBG Assassin’s Creed işbirliği de hayata geçiyor. Oyuncular, sezondan bu yana ilk kez yeniden sunulan Haven haritasında çeşitli içerik temalı kaynakları ve donanımları keşfedebilecekler. Tüm bunlar ve daha fazlası, PUBG sunucu bakımı tamamlandıktan sonra herkesin erişimine sunulacak. 19.1 yama notlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

PUBG Battlegrounds Kreatif Direktörü Dave Curd ile yeni Deston haritası hakkında gerçekleştirdiğimiz röportajımızı okudunuz mu? Ayrıca hala almadıysanız Prime Gaming PUBG paketini de almayı sakın unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.