PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG, PCS Charity Showdown’ın Yayın Takvimi Duyuruldu

PCS Charity Showdown'ın yayın takvimi belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

PUBG Continental Series (PCS) Charity Showdown yani Bağış Kapışması neredeyse başlıyor ve ilk maç APAC (Asya-Pasifik) bölgesi ile 14 Mayıs tarihinde oynanacak. Hem İngilizce hem de başka dillerde yayın seçeneği sunacağımız ve tüm dünyadan, PUBG yıldızlarının bir araya geleceği bu yolculuğa siz de dahil olun istiyoruz ve detayları hızlıca paylaşıyoruz.

blank

Geçtiğimiz haftalarda COVID-19 sebebiyle PUBG Continental Series (PCS)’nin duyurulmasından sonra PUBG Corporation, ilk etkinliği olan PCS Charity Showdown’ın etkinlik programını açıklamıştı. PCS Charity Showdown Mayıs ayı boyunca devam edecek dört bölgesel çevrimiçi etkinliği içeriyor. Bu dört bölge ise şu şekilde; Asya (Kore, Japonya, Çin ve Çin Taipei), Asya Pasifik (Güneydoğu Asya ve Okyanusya), Avrupa ve Kuzey Amerika.

PUBG bugün ise yayının yapılacak olan takvimini, kanalları ve daha fazla bilgiyi içeren bir blog yazısını yayınladı. Buna göre oyun Twitch ve Youtube kanalları üzerinden yayınlanacak. Türkçe yayın hakkında detaylı bilgileri önümüzde ki günlerde vereceklerini, henüz Türkçe yayın bilgisinin olmadığını vurgulamışlar.

TAKVİM

  • Grup Aşaması 1. Hafta: 15 Mayıs – 17 Mayıs 19:00 TR
  • Grup Aşaması 2. Hafta: 22 Mayıs – 24 Mayıs 19:00 TR
  • Büyük Finaller: 29 Mayıs – 31 Mayıs 19:00 TR

blank

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol