PUBG: NEW STATE

Takip Et
5.1

Kullanıcı

PUBG New State İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Mobil battle royale oyunu PUBG: New State'in yeni fragmanı yakın gelecekten araçlar, silahlar ve aletlerle dolu.

PUBG New State, Playerunknown’s Battlegrounds’ın yaklaşan bir yan ürünü. Mikro ödemeler içeren oynaması ücretsiz oyun muhtemelen bu yıl içinde çıkacak ve şimdiden son derece popüler olacağını kanıtladı. En son 48 saniyelik fragmanın büyük ilgi görmesine şaşmamalı.

Fragmanda, tipik bir battle royale maçındaki gibi bir aksiyonu görüyoruz, oyuncu bir jetten atlıyor ve bir dizi çatışma ve araba kovalamacasından sonra nihayet oyunun diğer katılımcılarını mağlup ediyor. Bir dakikadan kısa süren klip, sinematik aksiyon, patlamalar ve yüksek teknoloji ürünü ekipmanlarla dolu.

PUBG New State

Tahmin edebileceğiniz gibi, aşağıda eklediğimiz fragman gerçek oynanış görüntüleri içermiyor ancak oyunun önemli noktalarını gözler önüne seriyor. Bu sayede kullanacağımız silahları ve biraz fütüristik araç tiplerini görebiliyoruz. Kısa klipteki karakterlerden birinin sibernetik bacağı bile var.

Herhangi bir battle royale oyununun önemli bir parçası, oyuncuların savaştığı haritadır. Son fragman, PUBG New State‘de yer alacak olan Troy bölgesinin büyük bir bölümünü gösterdi. Rüzgar türbini alanlarından kentsel alanlara ve treyler parklarına kadar, yaklaşan oyunda yerler çok çeşitli olacak. Buna ek olarak, Playerunknown’s Battlegrounds’ın yan ürünü, çevrenin belirli unsurlarının ateş altında parçalanmasına izin veren kapsamlı bir hasar sistemine de sahip olacak.

Battle Royale oyunları pazarı şu anda doymuş durumda. PUBG New State, selefi PUBG Mobile ile rekabet edecek. Ayrıca Fortnite ve buna benzer çeşitli rakip oyunlar da mevcut. PUBG Studio’nun yeni oyununun nasıl olacağını merak ediyorum. Geliştiricilerin, yeni mekaniklerle veya yakın gelecekten gelenlere benzeyen bir dizi öge ve araçla oyuncuları kazanma fırsatı gördüğünü varsayıyorum. Yakında kendimiz göreceğiz.

Oyunun Android ön kayıtları başladı. Bu bağlantıya tıklayarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.

PUBG New State Fragman:

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol