Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG NEW STATE Güncellemesi Yayında: Yenilikler Neler?

PUBG Battlegrounds'un mobil oyunlarından NEW STATE MOBILE için mayıs güncellemesi yayınlandı. Android ve iOS kullanıcılarına sunulan yama, çok sayıda yenilik içeriyor.

Klasik PUBG deneyimine fütüristik bir yaklaşım getiren NEW STATE MOBILE, düzenli olarak güncellemeler almaya devam ediyor. Android ve iOS’te ücretsiz olarak oynanabilen oyun, son güncelleme ile Rauntlu Ölüm Oyununa yeni bir harita, yeni bir silah, savaş seviye sistemi, aksiyon özelliği, yeni bir Survivor Pass ve daha fazlasını sunuyor.

Dilerseniz, yeni PUBG NEW STATE güncellemesindeki önemli özelliklere yakından göz atalım. Oyundaki en yeni harita olan Underbridge, Rauntlu Ölüm Oyunu modunda kullanıma açıldı. Gözetleme kuleleri, oyuncuların düşmanların yerlerini uzaktan tespit etmelerini sağlamak için her kampa yerleştirildi. Rauntlu Ölüm Oyunu için daha önce yayınlanan Arena’nın aksine, Bakım Paketleri Underbridge’de ortaya çıkmayacak.

Rauntlu Ölüm Oyunu Underbridge’e Geldi

yeni pubg new state güncellemesi

Rauntlu Ölüm Oyununda Yeni Seviye Atlama Sistemi ile oyuncular artık kazanma, kaybetme, öldürme ve hasar verme dahil Takım/Rauntlu Ölüm Oyunu karşılaşmasının sonuçlarına göre savaş XP’si kazanıyor.

Bir mücadele sırasında maçtan ayrılan oyuncular ve takım arkadaşları, savaş XP’si almaya uygun olmayacak. Yeni PUBG NEW STATE güncellemesinde M110A1 adında yepyeni bir silah da oyuna eklendi.

pubg new state yeni silah

DMR, 7.62 mm cephane kullanmakta ve oyundaki DMR’ler arasında en hızlı mermi hızına sahiptir. M110A1, güçlü hasar çıkışını sabit geri tepme ile dengeler ve dürbün, şarjör, namlu ve silah yastığı yuvası dahil olmak üzere çeşitli eklenebilir aksesuarlar içerir.

Bir diğer yenilik olan Piggyback ise oyuncuların artık nakavt edilmiş oyuncuları (hem ekip, hem de düşmanlar olmak üzere) sırtına alabilmesine ve onları güvenli bir bölgeye taşıyabilmesine imkan tanıyacak.

pubg new state Piggyback

Son olarak mayıs güncellemesi NEW STATE ekibinden Paul Rubin ile NEW STATE MOBILE’a gelen yeni bir Survivor Pass sunuyor. Oyuncular, her hafta yayınlanan tüm hikaye görevlerini tamamlayarak Paul Rubin’in kostümlerini ve karakter görünümünü kazanabilirler. Dilerseniz, tüm yama notlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.