PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG Mobile’da 5000’den Fazla Oyuncu 10 Yıllığına Banlandı!

PUBG Mobile hilecilere göz açtırmıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Mobil platformun en çok oynanan battle royale oyunu olan PUBG Mobile aralıksız güncellemeler almaya devam ederken şu sıralar oyuncu kitlesinde de bir düşüş yaşıyor. Call of Duty: Mobile’ın çıkması ile bazı oyuncular PUBG Mobile’ı terk ettiler.

blank

 2018’in Şubat ayında hem Android hem de iOS platformunda oynaması ücretsiz olarak yayınlanan PUBG Mobile yayınlandığı günden bu yana hilecilere karşı verdiği mücadele ile tanınıyor. Aynı başarılı konsol ve bilgisayar platformunda da gösteren başarılı oyun bugün hilecilerine karşı uyguladığı sert politikalar ile gündeme geldi.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre PUBG’nin geliştiricisi olan PUBG Corp şuana kadar PUBG Mobile’da 5000’den fazla oyuncunun 10 yıllığına banlandığını duyurmuş. Günümüze kadar yüz binlerce oyuncuyu banlayan PUBG Corp, mobil sürümde hile konusunda ısrarcı ve ileri gitmeye devam eden 5000’den fazla oyuncunu 10 yıl olmak koşulu ile banlamış.

Haberin detaylarına göre 10 yıl banlanan oyuncular oyun içerisinde hile araçları kullanmış ve diğer oyuncuları mağdur etmiş. PUBG Corp’ta bu hilecileri tam 10 yıllığına banlamış. Belirlenen hesaplar önümüzdeki 10 yıl boyunca oyuna bir daha giriş yapamayacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol