Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile x Koenigsegg İşbirliği Duyuruldu

Koenigsegg'in süperspor arabaları One:1, Jesko ve Gemera PUBG Mobile'a geldi.

Dünya çapında en çok oynanan mobil oyunlardan biri olan PUBG Mobile, 2021 yılında büyük ses getiren ilk işbirliğinin ardından Koenigsegg ile ikinci işbirliğini duyurdu.

Koenigsegg, Christian von Koenigsegg’in nihai süper arabayı inşa etmeye başlamasından 27 yıl sonra otomotiv endüstrisinin ön saflarında yer almaya devam eden önemli bir marka haline geldi ve PUBG Mobile ile ortaklığını pekiştirerek, oyunculara bir kez daha PUBG dünyası içerisinde en iyi hiper arabalarını deneyimleme fırsatı verecek.

PUBG Mobile’da Koenigsegg Rüzgarı

PUBG Mobile

Önceki işbirliğinde oyuncular, 1600 hp’ye kadar üretebilen 5.0 litrelik çift turbo V8 motorlu bir Koenigsegg mega arabası olan Jesko’yu ve Koenigsegg’in ilk dört koltuklu ve dünyanın ilk Mega GT’si Gemera’yı satın alabiliyordu.

Hem 1600 beygir gücü üretebilen 5.0 litrelik çift turbo V8 motora sahip bir Koenigsegg mega otomobili olan sınırlı sayıda Jesko hem de şirketin ilk dört koltuklu ve dünyadaki ilk Mega GT’si olan güçlü Gemera PUBG Mobile’a geri döndü. Oyuncular her iki otomobili de bugünden başlayarak 9 Eylül 2022’ye kadar üç renk seçeneğiyle satın alabilecek.

Agera’nın Phoenix, Jade ve Cyber Nebula’da da bulunan ancak oyuncuların edinebileceği ek bir gizemli renge sahip bir megavatlık çıkış çeşidi olan One:1, Jesko’nun piyasaya sürülmesiyle birlikte PUBG Mobile‘a eklenecek. Ek olarak, kullanıcılar 30 UC değerinde bir kerelik hız kayması kuponu almak için etkinliği 11 Ağustos’a kadar arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.