Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile ve The Boys İşbirliği Duyuruldu

Amazon'un The Boys isimli süper kahraman temalı parodi dizisinin karakterleri, 8 Haziran'dan itibaren PUBG Mobile'a eklenecek.

PUBG Mobile, The Boys’tan karakterler ve çeşitli kazanılabilir ek içerikler sunacak. Aşırı şiddet içeren Amazon’un süper kahraman dizisinin üçüncü sezonunun 3 Haziran’da prömiyeri olduğu göz önüne alındığında, bu işbirliği Neon Genesis Evangelion işbirliğinden daha çok merak uyandırdı.

Oyuna gelen The Boys temalı eşyalar ve kıyafetlerin yanı sıra Supe Spree adlı yeni bir etkinlik 8 Haziran’da başlayacak. Supe Spree’de oyuncular Billy Butcher’a katılacak ve bir dizi tüyler ürpertici cinayetin araştırılmasına yardımcı olacak. Oyuncular, suçluyu ortaya çıkarmak için çeşitli kanıtlar toplamaya çalışacak ve sonunda Billy Butcher’ın kıyafetlerinin kilidini açabilecek.

PUBG Mobile: Supe Spree Etkinliği

PUBG Mobile
PUBG Mobile x The Boys işbirliği.

PUBG Mobile’da, korkunç bir dizi çözülemez cinayet aniden NYC’yi ele geçirdi. Wall Street komisyoncularının ve müşterilerinin parçalanmış cesetleri şehrin her yerinde görünmeye başladı. Polisin hiçbir ipucu yok ve şehir yetkililerinin baskısı üst düzeye ulaşmış durumda. Her mücadeleyi tamamlamak ve gerçeği ortaya çıkarmak için The Boys karakterleri veya oyun içi arkadaşlarınızla birlikte çalışmak zorundasınız.

PUBG Mobile içerisinde çeşitli kanıtlar toplayacak, hikayelerin kilidini açacak ve nihayetinde Billy Butcher’s Duds isimli görünümü kazanmak için bu iğrenç saldırıların arkasındaki süper kahramanı ortaya çıkarmanız gerekecek. Önümüzdeki hafta 8 Haziran’da başlayacak olan Supe Spree isimli etkinliği kaçırmayın! Ayrıca henüz izlemediyseniz The Boys 3. Sezon fragmanının yayınladığını da belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.