Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile ve Neon Genesis Evangelion İşbirliği Duyuruldu

PUBG Mobile oyuncuları, EVA-01'in Angel's ile gerçek zamanlı olarak çıkışını izleyecek.

PUBG Mobile‘ın bir sonraki işbirliği, son derece ikonik mecha animesi Neon Genesis Evangelion ile olacak. Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG, bugün ikonik ve beğenilen anime serisi Evangelion’dan ilham alan yepyeni bir sınırlı süreli oyun modunu tanıttı.

Yeni ‘Core Circle‘ oyun modu Livik ve Erangel’e eklenecek. Oyuncular, Erangel’de 19 Mayıs’tan 19 Haziran’a kadar sürecek özel bir etkinlikte EVA-01’in Evangelion’un altıncı Angel’ı ile karşı karşıya gelişini izleyebilecek. Etkinlik sırasında oyuncular ayrıca, ana karakterlerin kendi EVA birimlerini kullanırken giydikleri zırhlar, paraşütler ve sırt çantaları da dahil olmak üzere sınırlı Neon Genesis Evangelion eşyaları ve ayrıca olmayan özel bir arkadaş edinebilecek.

PUBG Mobile x Neon Genesis Evangelion

PUBG Mobile
İşbirliğinin resmi tanıtım afişi.

Yarından (14 Mayıs) itibaren oyuncular, yeni oyun modunun birkaç gün sonra yayınlanmasından önce Keşif İlerlemesi kazanmak için klasik maçlar oynayabilecek. Keşif İlerlemesi, ek ilerleme sağlayan Core Circle oyun moduyla sınırlı süreli ödüllerle değiştirilebilecek. Bu, PUBG Mobile‘ın Jujutsu Kaisen ve Arcane gibi oyunların da oyunda temsil edildiği popüler anime ile ilk işbirliği değil.

Tencent Games’te PUBG Mobile yayıncılığının başkanı Vincent Wang, “Evangelion, tüm zamanların en ünlü ve tanınabilir anime serilerinden biridir, bu yüzden benzersiz aksiyonunu getirmekten daha fazla heyecan duyamazdık. Core Circle oyun modu, oyunculara evrensel olarak tanınan ve kültürel açıdan önemli ortaklara dayalı unutulmaz deneyimler sunma taahhüdümüzü sürdürüyor ve hem mevcut hem de yeni oyuncular için PUBG Mobile deneyimini zenginleştiriyor” dedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.