PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG Mobile, Türkiye’deki En Büyük Etkinliğini Düzenlemeye Hazırlanıyor!

PUBG Mobile turnuvaları ülkemizde devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Yayınlandığı günden bu yana gündeme sık sık gelen ve tüm dünyanın adeta tutkuyla oynadığı PUBG Mobile ülkemizde de oldukça popüler bir konumda yer alıyor. Yapım ülkemizde büyük bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor.

Rusya, Kazakistan ve Türkiye’de düzenlenen Oppo R.T.K Series turnuvasının yeral finalleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Türkiye’den 4 farklı takım 6 ve 7 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek olan uluslararası finallere katılmaya hak kazandı. 50.000 dolar gibi bir ödül havuzuna sahip olan turnuvada birbirinden yetenekli oyuncular da yer alacak.

Avrupa’daki ilk bölgesel turnuva olan Oppo R.T.K Series’in finalleri Mall of Istanbul’da oyun severlere açık bir şekilde gerçekleştirilecek. PUBG Mobile buna ek olarak önümüzdeki aylar içerisinde ülkemiz içerisinde yeni e-spor etkinlikleri de düzenlenecek.

Tencent ve StarLadder iş birliği ile düzenlenen Oppo R.T.K Series yerel finalleri tamamlandı. Turnuva sonucunda turnuvada ilk sırayı Saphire aldı. Saphire’yi Futbolist, Simurga ve finale kadar 8’nci sırada olan Lucid Sublime Dreams takip etti. Buna ek olarak PUBG Mobile yayıncısı olan Internationaltv’de bölgesel finallere davet edildi.

Turnuvada Türkiye, Kazakistan ve Rusya’dan toplam 12 takım yer alacak. Ödül havuzu 50.000 dolar olacak. Finaller Mall of İstanbul’da saat 14:00 – 19:00 arasında düzenlenecek. Son olarak ilerleyen tarihlerde ülkemiz içerisinde yeni PUBG Mobile etkinlikleri de başlayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol