Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile Türkiye PlayStation 5 Hediye Ediyor!

PUBG Mobile Türkiye'nin resmi Twitter hesabı, bir şanslı kişiye PlayStation 5 hediye edeceğini duyurdu. İşte çekilişe katılmak için yapmanız gereken.

Dünyanın en çok oynanan battle royale oyunlarından PUBG Mobile, Türkiye’deki bir şanslı takipçisine PlayStation 5 hediye edeceğini açıkladı. Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, ilgili tweet’i beğenen bir kişinin Sony’nin yeni nesil konsolunu kazanma şansı yakalayacağı belirtildi.

Türkiye’deki oyuncu topluluğuna yönelik sık sık etkinlik ve organizasyonlar gerçekleştiren PUBG Mobile PS5 çekilişi ile büyük bir heyecana yol açtı. Yukarıda belirtildiği gibi bu dev hediyeyi kazanmak için yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki tweet’i beğenmek olacak. Tabii, bunu yaparken PUBG Mobile Türkiye Twitter hesabını takip ettiğinizden de emin olun!

PUBG Mobile PS5 Çekilişi Başladı!

Bunun dışında PUBG Mobile PS5 çekilişi için herhangi bir katılım şartı aranmıyor. Kazanan talihli, 10 Temmuz‘da açıklanacak. Söz konusu paylaşım şimdiden 33 binden fazla beğeni aldı. Fakat bu sayı açıklama tarihine kadar önemli oranda artacaktır. Zira şu anda Türkiye’de bir PlayStation 5 sahibi olmak ne yazık ki çok zor.

Piyasaya sürüldüğü Kasım 2020’den bu yana tedarik sorunlarıyla boğuşan konsol, ülkemizde 15 bin TL bandında bir fiyata satılıyor. Geçtiğimiz mart ayında Sony, PlayStation 5’in Türkiye’deki resmi fiyatını 7.500 TL’den 12.000 TL’ye yükseltmişti.

Uzun lafın kısası, “Nasılsa bana çıkmaz” dememenizi ve PUBG Mobile PS5 çekilişine muhakkak katılmanızı tavsiye ediyoruz. Konsol nihayetinde şanslı bir kişiye gidecek. O talihli belki de siz olabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.