PUBG Mobile

Takip Et
9.5

Mükemmel

9.8

Kullanıcı

PUBG Mobile Sezon 19 Ne Zaman Gelecek? Royale Pass, 1.4.0 Güncellemesi ve Daha Fazlası

PUBG Mobile 19. Sezon için geri sayım başladı. Sevilen Battle Royale oyununun yeni sezonu, yeni oyun modları, silahlar, ekipmanlar ve haritalar dahil yepyeni içerikler ile birlikte gelecek. Bu yazımızda, PUBG Mobile 19. Sezon’un çıkış tarihine ve beraberinde gelecek yeniliklere yakından göz atıyoruz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da bilinen ismiyle PUBG’nin üçüncü yıldönümü ile başlatılan 18. Sezon güncellemesi, 15 Mart 2021 tarihinde yayınlanmıştı. Oyuncular şu anda içinde bulundukları sezonun keyfini çıkarsalar da, gözleri bir yandan da PUBG Mobile Sezon 19 güncellemesinde.

18. Sezonun bir parçası olarak oyuncuların rütbelerinde yükselebilecekleri ve geniş bir ürün yelpazesi içinde satın alma seçeneğine sahip oldukları yepyeni bir Çılgın Ritimler modu piyasaya sürülmüştü. Yeni sezonun önümüzdeki günlerde başlamasıyla kazanılan tüm rütbeler ve sezonda biriken ödüller sıfırlanacak.

PUBG Mobile 19. Sezon çıkışına sadece birkaç hafta kala, çıkış tarihi, Royale Pass, çeşitli doğrulanmış sızıntılar, içerikler ve daha fazlasını sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım.

PUBG Mobile Sezon 19 Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Sezon 19 Royale Pass

Bildiğiniz gibi PUBG Mobile’ın her sezonu yaklaşık sekiz hafta sürüyor. 15 Mart 2021’de yayınlanan PUBG Mobile Sezon 18 de yaklaşık iki ay sürecek. Yani hesaplarımıza göre 15 Mayıs’ta içinde bulunduğumuz sezona nokta koymalıyız.

Sezon 18’den Sezon 19’a geçiş sırasında Royal Pass bölümüne yaklaşık 24 saat boyunca erişilemeyecek. Bu süre zarfında oyuncuların görevleri tamamlamalarına ve hatta ödül puanları almalarına izin verilmeyecek.

PUBG Mobile 19.sezon

Eğer herhangi bir değişiklik olmazsa PUBG Mobile Sezon 19 güncellemesi, bir hafta sonra yani 17-18 Mayıs‘ta başlayacak. Eğer oyunu Android tabanlı bir mobil cihaz üzerinden oynuyorsanız, PUBG Mobile’ın yeni Royale Pass Prime abonelik hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Oyunculara pek çok özel avantaj ve ödül sunan Prime, her ay 300 veya 900 Royale Pass kuponunun yanı sıra özel Uçak Sıralaması görüntüleme avantajlarına erişim sağlıyor. Royale Pass Prime, şimdilik yalnızca Android cihazlarda mevcut, ancak önümüzdeki dönemde iOS kullanıcıları için de sunulacak.

PUBG Mobile Sezon 19 Royale Pass Ödülleri

Her yeni sezon, oyuncu avatarları, silahlar, silah görünümleri ve çok daha fazlasını içeren yeni içerikler ve ödüller getiriyor. PUBG Mobile Sezon 19 güncellemesi de bundan farklı olmayacak.

PUBG Mobile Sezon 19 Royale Pass ödülleri kapsamında sunulacak ödüllerin bir listesini hazırladık. PUBG Mobile’ın yeni sezonu, Godzilla temasına dayanması beklenen yepyeni bir Royale Pass getirecek.

Oyuncular, oyun içi para birimi olan UC’yi kullanarak 19. Sezon içeriklerine sahip olabilecekler. Ayrıca bazı ek ödüllerin kilidini açacak Elite Royale Pass (600 UC) veya Elite Upgrade Plus Royale Pass (1800 UC) paketlerini de satın alabilecekler.

PUBG Mobile 19. Sezon Kademe Ödülleri

Yenilmez Aşama Ödülleri

PUBG Sezon 19 yenilmez seviye ödülleri

PUBG Yenilmez Aşama ödülü, PUBG Mobile Sezon 19 Kademe Ödülleri arasında en seçkin olanıdır. Her sunucudan yalnızca en iyi 500 oyuncu buna hak kazanır. Ön koşul, oyuncunun Ace Seviyesine geçmesi gerektiğidir.

Bunun dışında 3 tane daha Conqueror Tier Rewards – Season 19 Conqueror çerçevesi, Sezon 19 Conqueror isim etiketi ve Sezon 19 Conqueror unvanı var. Yenilmez aşama ödülüne sahip bir oyuncu, ayrıca efsanevi giriş efektine ve 2.000 gümüş parçaya dahak kazanır.

Ace Seviye Ödülleri

Sezon 19 Ace seviye ödülleri

PUBG Mobile Sezon 19 Ace Seviye Ödülleri, rekabet gücünün yüksekliği sebebiyle tüm ödüller arasında en zoru olarak kabul edilir. Daha önce sızdırılan bir görüntü, Ace Seviye Ödülünün bir başka sezon temalı paraşüt olduğuna işaret ediyor.

Ace seviyesi, 19. Sezon Ace paraşütü ve 1.600 gümüş parçası ile birlikte geliyor. Oyuncular ayrıca Sezon 19 Ace ünvan etiketi ve efsanevi takım giriş efektine de hak kazanacaklar.

Crown Seviye Ödülleri

crown pubg

Bu aşamaya ulaşan oyunculara Reyting Koruma Kartları sunulacak. Kartlar, aktif olduğunda oyuncuları herhangi bir sıralama puanı kesintisinden kurtaracak. Crown Seviye Ödülleri ayrıca PUBG Mobile Sezon 18 Crown isim etiketini, destansı takım giriş efektini ve 1.300 gümüş parçası da sunuyor.

Elmas Seviye Ödülleri

silah görünümü

PUBG Mobile Sezon 19 Elmas Seviye Ödülleri, ücretsiz ve sunduğu cazip içerikler nedeniyle hedeflemeye ve denemeye değer. Diamond kademesine gelen herhangi bir oyuncu, 5 maç oynama şansı ile birlikte bir M249 silah kaplamasına sahip olacak. Sezon 19 Elmas aşama ödülü aynı zamanda 1.000 gümüş parçası de içeriyor.

Altın Seviye Ödülleri

Altın seviye

PUBG Mobile Sezon 19 altın kademe ödülü, resimdekine benzer bir kıyafet içeriyor. Oyuncular, altın kademe veya herhangi bir üst kademede maçları tamamladıktan sonra kıyafeti ve 600 gümüş parçayı kazanacaklar.

Platin Seviye Ödülleri

PUBG Mobile Platin

Platin Seviye Ödüllerini almaya hak kazanan oyuncular, resimde gösterildiği gibi Altın kademe kıyafeti için bir maske alacak. Ek olarak, 800 gümüş parça kademe ödülü almaya hak kazanacak.

PUBG Mobile 19. Sezon Royale Pass Oyuncu Avatarları

PUBG Mobile 19. Sezonunun dört farklı oyuncu avatarı ile birlikte gelmesi bekleniyor. Bunlara aşağıdan göz atabilirsiniz.

1- PUBG Sezon 19 güncellemesi

2- PUBG Sezon 19 oyuncu avatarları

3- PUBG Mobile

4- avatar

PUBG Mobile 19. Sezon Royale Pass Ne Kadar?

PUBG Mobile Royale Pass, ücretsiz bir temel sürüm sunar, ancak ödülleri sınırlıdır ve genellikle o kadar da etkileyici değildir. Bu nedenle karakterinizi biraz daha şık bir şekilde süslemek istiyorsanız, pass’in premium ödüllerinin kilidini açmak için ödeme yapmanız gerekecek.

18. Sezon’un ücretsiz Royale Pass’i 60. kademeden daha yüksek değildi. Muhtemelen PUBG Mobile Sezon 19 için de benzer bir durum olacak. PUBG Mobile yeni sezon tam Royale Pass’ı 600 Unknown Cash’e (82 TL) mal olacak ve oyuncuların tüm ödülleri kazanmasına ve Elit Görevler aracılığıyla ilerlemeyi hızlandırmasına olanak tanıyacak. Ek olarak, rütbenizi anında 25’e çıkarmanızı sağlayacak Elite Pass Plus’ı 1800 UC‘ye (249 TL) satın alabileceğinizi de söylemiş olalım.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

1 Yorum

  1. Hw

    Üye girişi yapmış ama şık

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol