PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG Mobile Lite 0.14.1 Güncellemesi İle Golden Woods Haritasına Kavuştu!

PUBG Mobile Lite'a yeni bir harita geldi. Harita rekabeti kızıştıracak gibi görünüyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Düşük kapasiteli telefonlar için geliştirilen ve geçtiğimiz aylarda yayınlanan PUBG Mobile Lite bugün yeni bir güncelleme duyurusu yaptı. Yeni güncelleme ile oyun içerisine ‘Golden Woods’ adında bir harita geldi.

blank

Resmi kanallar aracılığı ile yapılan duyuruya göre PUBG Mobile Lite’a 0.14.1 güncellemesi almış ve bu güncelleme ile oyun içerisine büyük değişiklikler getirmiş. Güncellemenin getirdiği en büyük yeniliklerden birisi Golden Woods adlı yepyeni harita oldu. Rekabet dolu mücadelelere ev sahipliği yapacak olan Golden Woods tasarımı ile herkesin beğenisini kazanacak. Çalılık arazilerin, yağmalamak için küçük kasabaların yer aldığı yeni harita dar bir alana sahip.

Oyunun yeni sezonu ve yeni ödülleri 1 Ekim’de oyunculara sunulacak. Yeni başarı sistemi ile oyuncular değerli ödüller için yeteneklerini teste tabi tutabilecekler. Oyuna özel bir arcade savaş modu da gelen yenilikler arasında yer alırken oyuncular bu harita da RPG-7 ile savaşabilecekler.

Oyun içerisinde artık PP-19 hafif makinalı tüfek, QBZ ve QBU DMR tüfeklerini kullanmak mümkün. PUBG’de yer alan 4 tekerlekli UAZ aracı artık Lite sürümünde de kullanılabilir durumda.

PUBG Lite 2 GB belleğin altındaki telefonlarda oynanabiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol