PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.7

Kullanıcı

PUBG Mobile Dünya Ligi’nin Ödül Havuzu Belli Oldu!

PUBG Mobile 2020'de oyunculara nefes kesen ligler sunacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Mobil platformun her geçen gün büyüyen oyunu olan PUBG Mobile yeni gelişmeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. 11’nci sezonunu 5 Ocak 2020’de oyunculara sunacak olan yapım Dünya Ligi ödül havuzu ile dudakları uçuklattı.

Önümüzdeki haftalarda yeni alacağı güncelleme ile oyunculara araç özelleştirme seçeneklerini sunacak olan PUBG Mobile 2019 yılında olduğu gibi 2020’de de oyunculara hem rekabet hem de eğlenceli bir atmosfer sunacak. Bugün Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Çinli dev Tencent önümüzdeki yıl PUBG Mobile Esports League sistemini açıklamış.

Haberin detaylarına göre 2020 yılında da amatör oyuncuların yer aldığı bir piramit sistemi benimsenecekmiş. Yarı profesyonel ve profesyonel oyuncular, PUBG Mobile Club ve Pro Lig’in de maçlara çıkacak, bu maçlar ülke düzeyinde gerçekleştirilecekmiş. Yapılan maçlar sonrasında en iyi üç takım Güney Asya, Amerika ve Güney Doğu Asya’da gerçekleşen Bölgesel Pro Liglerine yükseleceklermiş. Bu liglerdeki en iyi takımlar daha sonra PUBG Mobile World League’e yükseleceklermiş. Yapılan maçlar sonrasında PUBG Mobile World Championship 2020’ye katılacak olan takımlar belli olmuş olacak.

Mayıs ve Ekim ayı olmak üzere iki farklı başlangıç tarihine sahip olacak olan PUBG Mobile Worlds League 5 milyondan fazla ödül havuzuna sahip olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol